Меню сайту

Головна сторінка Гімназія сьогодні Доступ до публічної інформації Навчальний процес Історична довідка Методична робота Профком Самоврядування ЗНО та ДПА Безпека життєдіяльності Екскурсія гімназією

Освітні новини

педпреса

Календар

«  Грудень 2014  »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

НАЙБЛИЖЧІ СВЯТА

    Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

ГІМН ГІМНАЗІЇ

Браузер для сайту

Наш сайт адаптований під браузери:
У випадку некоректної роботи сайту, оновіть ваш браузер та Adobe Flash Player до останньої версії!

МІНІ - ПРОФІЛЬ

Добрий день, Гість
Гість, ми раді Вас бачити.

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Нас відвідали

Головна » Файли »

ДодавДодав: Яніна_Володимирівна | ДатаДата: 02.07.2025, 23:17 |

       Найбільша  цінність суспільства – людина, її життя та здоров′я. Проте з року в рік збільшується кількість нещасних випадків.  На території України виявляють десятки тисяч вибухонебезпечних предметів, що лишилися з часів минулих війн, збройних конфліктів та діяльності колишніх полігонів і частин.  Минуло 70 років відтоді,як відгриміли останні бої другої світової, але й досі багатостраждальна українська земля приховує в собі страшні залишки того часу – бомби, снаряди, міни, гранати, патрони.  За окремими підрахунками, ще сьогодні на території України перебуває кілька мільйонів одиниць смертоносного вантажу, в тому числі близько 100 тисяч авіабомб. Про статистичні дані повідомили працівники МЧС Гонтар П. С. та  Зарицький С. В. , які зустрілися з учнями 8 – их класів. Боєприпаси, що не розірвалися найчастіше знаходять   у місцях колишніх бойових дій в усіх регіонах   країни : у лісах, на берегах річок, озер та ставків, будівельних майданчиках, на огородах та навіть на вулицях міста. Земля приховує багато небезпечних знахідок, на які можна натрапити й стати їх жертвами, навіть не підозрюючи про це. Ніхто не може гарантувати, що в землі під багаттям, розведеним на лісовій галявині , не причаїлися снаряди війни.  Десятки людей отримують поранення і каліцтва, гинуть як від незнання  правил безпеки при знаходженні вибухонебезпечних предметів так і від необережності. Гра з вибухонебезпечними предметами загрожує  здоров′ю не лише тому, хто вирішив пограти, але і  товаришеві , що знаходиться поруч.

     Провідний інспектор Гонтар П. С., наголосив на тому, що найпильнішу увагу приділяють піротехнічним засобам: петардам, хлопавкам, бенгальським вогням, ракетницям. Ці предмети здатні розриватися в руках людини, яка не вміє з ними поводитися. Невміле та неграмотне використання піротехнічних виробів іноді призводить до непередбачуваних ситуацій: палаючі ракети залітають на балкони квартир, розбивають шибки вікон у будинках. Унаслідок необережного поводження з петардами трапляються нещасні випадки, під час  яких немало людей, а особливо дітей, отримують травми очей, опіки рук тощо.

            Щоб уникнути  нещасних випадків, слід точно знати інструкції щодо  використання петард у побуті, дотримуватися правил поводження з вибухонебезпечними знахідками.

            Працівники МЧС закликали   дітей  любити життя і берегти себе від нещасних випадків, турбуватися про себе, про свою безпеку. Берегти своє життя заради свого майбутнього і майбутнього нашої країни.

http://karl-gymnasium.at.ua/class_visti/2222222222228.jpg

 


[ Отримати код посилання на новину ]

Інші новини на цю тему:

    Теги до статті:

    Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
    Всього коментарів: 0

    Додавання коментаря

    Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі.
    [ Регистрация | Вход ]
    <
     


    >