«  Травень 2011  »

ДодавДодав: Владислав_Васько | ДатаДата: 26.04.2024, 10:42 |

В Україні відродили військову гру "Зірниця"
 В Україні учні 5-9 класів щорічно будуть приймати участь у військово-патріотичній спортивній грі "Зірниця".Гра буде проводиться щорічно в три етапи. I етап - міський і районний у березні-квітні; II етап - республіканський (Крим), обласної, міської (Київ і Севастополь) в квітні-травні. III - всеукраїнський етап (фінал) - проводиться у вересні.У "Зірниці" беруть участь збірні команди учнів 5-9 класів (не старше 15 років на момент проведення III етапу проведення гри), які формуються на базі команди-переможця туру змагань із залученням учнів, які показали найкращі результати на етапах гри.
 Так, 12 травня на базі Карлівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4 відбувся районний тур Всеукраїнської військово-патріотичної спортивної гри «Зірниця», який зібрав учнів із 15 навчальних закладів.Заслужена перемога дісталася  команді Карлівської гімназії імені Ніни Герасименко.