«  Вересень 2018  »

Головна » 2018 » Вересень » 21
ДодавАвтор: Яніна_Володимирівна | ДатаДата: 21.09.2018, 10:46 |

Уже майже два місяці ми навчаємось в «середній» школі. Вже не початкова школа, але ще і не старшокласники… Чим запам'ятався цей час?  Звичайно свято Першого дзвоника , похід на кашу, підготовкою до конкурсу сучасного українського танцю.Похід на природу до живописного берега річки Орчик заслуговує на особливе висвітлення. Ми вперше відчули себе туристами, що беруть участь у пішому поході, де є свої правила та закони. Також побачили як готується та і самі взяли участь у приготуванні смачної  польової каші. Цей похід багато чому нас навчив , ще більше згуртував наш класний колектив.

ДодавАвтор: Яніна_Володимирівна | ДатаДата: 21.09.2018, 08:58 |

Зв'язок поколінь...Що це?  Молодість і старість? Ні...Це те, без чого не може існувати світ... Це мудрість і сила, це повага і приклад для наслідування, це досвід і пізнання... Уже декілька років підряд у Карлівській гімназії діє проект "Минуле і майбутнє". У рамках проекту відбулася зустріч старшокласників і ветеранів праці, приурочена  дню визволення міста від нацистських окупантів. Українська пісня, авторська поезія, спогади дітей війни, сльози, слова вдячності, квіти, гучні аплодисменти і фото на згадку...