«  Листопад 2018  »

Головна » 2018 » Листопад » 03
ДодавАвтор: Олена_Павлівна | ДатаДата: 03.11.2018, 17:45 |

З давніх-давен скарбницею духовного багатства, що поєднує минуле, сучасне і майбутнє, є книга. А вчасно прочитані сторінки – величезна удача. Вони здатні змінити життя, бути кращим другом і наставником.
Учні 3 – Б класу люблять читати, тому вже не перший рік  беруть участь у акції «ПОДАРУЙ БІБЛІОТЕЦІ КНИГУ», яку  проводить  шкільна бібліотека.  В кожного з нас вдома є книги, які ми вже прочитали і можемо поділитись ними з іншими людьми, які захоплюються читанням. Здавалось би, важко в наш час достукатись до людських сердець, та дуже приємно, що у нас в навчальному закладі  так багато небайдужих дітей, які знаходять можливість відгукнутись на заклик чи прохання чимось допомогти.
   Учні нашого класу  принесли до бібліотеки чимало цікавої, потрібної літератури. Це яскраво ілюстровані казки, збірки повчальних оповідань, пізнавальні енциклопедії, захоплюючі вірші.     Робимо добро — і на душі стає тепло і приємно. Дістаємо задоволення і від подяки людей.
Не втомлюйтесь робити добро!