«  Грудень 2018  »

ДодавДодав: Яніна_Володимирівна | ДатаДата: 16.12.2018, 23:11 |

Дбаємо про власну безпеку

Першокласники з першого разу здобули перемогу у Всеукраїнському конкурсі! Що за конкурс і як це було? Зовсім просто… Класний керівник 1-А класу  Баган О.П. разом з батьками  на сайті «Безпека життєдіяльності»  дізналися про конкурс щодо безпеки школярів і вирішили взяти в ньому участь, поскільки він доступний для першокласників. Зацікавило повідомлення про те , що до конкурсу допускається колектив, який зареєструється першим. Спробували… пройшли онлайн-реєстрацію, успішно подолали  онлайн-опитування батьків і дітей по правилах безпеки. Відіслали фото класу і малюнки «Ми за безпеку».  А результат – ПЕРЕМОГА!!!  І ось сьогодні до першокласників  з привітанням та подарунками завітав заступник голови райдержадміністрації Артеменко О.С. Усім маленьким  школярикам він вручив світловідбиваючі фільтри, які так необхідні для їх безпеки. А ще на згадку радо  фотографувались із гостем.

Заступник директора по виховній роботі  Андрійченко Т.М.