«  Червень 2018  »

ДодавДодав: Яніна_Володимирівна | ДатаДата: 20.07.2018, 22:35 |

ДЕНЬ СПОРТУ ТА КОЗАЦТВА

Спортивний зал пришкільного відпочинкового табору «Сонячний» наповнився цього дня  дзвінкими дитячими голосами. Це команди хлопчиків та вболівальники з нетерпінням чекали спортивно – розважальної гри «Нумо, хлопці – козаки!». Мета  цього заходу -  навчити дітей цінувати друзів, дружбу ;розвивати мужність, почуття  відповідальності, логічне мислення, швидкість; виховувати дружнє відношення один до одного, взаємоповагу.
   Змагалися команди  між собою, показуючи, як ерудованість, так і спортивну підготовку.
   Багато перешкод довелося пройти учасникам: і козацьку вікторину, і змагання капітанів, і спортивні конкурси в яких хлопці показали, які вони швидкі, спритні, сильні та витривалі.
  Журі одноголосно  відзначило, що гравці  обох команд гідно боролися за перемогу, проявили гарну фізичну підготовку, завзятість та кмітливість, а головне - показали співпрацю при виконанні всіх завдань.
  Перемогла у цих цікавих змаганнях дружба. Обом командам вручено  подарунки. Радісні, діти покидали зал з  гарним настроєм та позитивними емоціями. Вітаємо наших переможців і всіх учасників змагання, які довели, що вони - справжні нащадки козаків!