«  Грудень 2017  »

ДодавДодав: Яніна_Володимирівна | ДатаДата: 16.12.2018, 23:12 |

«Доброта та милосердя в нашому житті»

3 грудня – Міжнародний  дня інвалідів.  Цікаво  та з  користю для школярів  проведено в навчальному закладі ряд  заходів з його  відзначення. Всі вони були спрямовані на виховання толерантного ставлення до людей з обмеженими можливостями, на руйнування психологічних, фізичних, соціальних бар’єрів, які виключають або обмежують їх участь у повноцінній життєтворчій діяльності. Теплими і такими  необхідними для підтримки та  лікування випускника гімназії Демуса Владислава були благодійні концерти «Україна – талановита країна» та «Мелодії леді Осені», благодійний ярмарок «На гостини до гімназійної родини», учасниками яких стали школярі 1-11 класів. На виховання  почуттів милосердя, толерантності спрямовані уроки доброти «Дивіться на нас, як на рівних », бесіди «Всі люди рівні, не шукай різниці», акція милосердя  «Діти-дітям», в рамках якої учні зібрали  одяг, іграшки, канцтовари для пільгових категорій школярів, виставки тематичних стіннівок щодо забезпечення прав дітей-інвалідів; тренінгові заняття на тему: «Перемоги може досягти кожен», «Доброта та милосердя в твоєму житті».

Заступник директора по виховній роботі

Андрійченко Т.М.