«  Вересень 2018  »

ДодавДодав: Яніна_Володимирівна | ДатаДата: 23.10.2018, 12:50 |

Для того, щоб попасти в школу «Агенти змін» потрібно до 30 вересня заповнити анкету та написати есе на тему: « 2048 рік: мій вплив на хід історії- місто/громада,про яку знає вся країна» ( хроніка майбутнього).
    Оберуть найкращих 125 чоловік,які і продовжать навчання в цій школі на протязі 10 місяців. Хто залишиться із учнів і буде  обраним до останнього етапу навчання, той матиме можливість безкоштовно відвідати Італію.

Це навчанння поводитиметься у чотирьох місцях України : Київ,Львів,Вінниця й Полтава.

Мені пощастило 7 вересня відвідати освітній фест «ГРОМАДЯНСЬКА ОСВIТА для поколiння «Z», який відбувся у м.Полтава ( ПОІППО ім.Остроградського)
    Це надзвичайно цікавий захід. Зібрали учнів 8-10 класів (13-16 років), де розповідали , як взяти участь у одному з найкрутіших проектів неформальної освіти для підлітків «Агенти змін. Діти.», що розвиває формальну і неформальну громадянську освіту на ПОЛТАВЩИНІ

Були не тільки яскраві презентації і поради, а й практична частина з майстер-класами та тренінгами!