«  Листопад 2016  »

ДодавДодав: Яніна_Володимирівна | ДатаДата: 28.03.2024, 19:55 |

«Народ мій є! Народ мій завжди буде!

Ніхто не перекреслить мій народ!»

14 листопада 2016 року у 5 – Б класі (кл. керівник Петренко К.В.) відбулася зустріч з воїном АТО, Артуром Нагорним.
   Метою виховної години було усвідомлення приналежності до рідної землі, українського народу, виховання у школярів внутрішньої свободи та поваги до держави, гармонійне виявлення патріотичних почуттів, надання допомоги воїнам АТО.
   Артур Нагорний поділився своїми враженнями від побаченого, розповів про тяжке життя та бойовий дух хлопців, які завдяки підтримці своїх рідних, знайомих, братів та сестер, усієї України боряться за наше майбутнє.
Школярі в знак вдячності за мир, можливість сміятися, навчатися, бути щасливими дарували мужньому воїну свої вірші, теплі слова, посмішки, побажання.
   На завершення зворушливої зустрічі переглянули відеофільми про мужність та героїзм наших захисників.