«  Червень 2011  »

ДодавДодав: Владислав_Васько | ДатаДата: 25.04.2024, 15:16 |

27 травня у гімназії   імені Ніни Герасименко відбулося свято Останнього дзвоника, що завершило  2010-2011 навчальний рік. Це  свято- радісне  для більшості школярів і сумне для випускників школи.  Попереду у 9-класників державна  підсумкова атестація. А для решти  учнів починаються канікули.
З вітальним словом до учнів звернулася директор гімназії Ірина Остапівна Рогодченко. Вона побажала випускникам успіхів у здійсненні життєвих планів. Вагомими  стали для учнів виступи гостей та батьків, які зичили  їм зелених доріг та нових звершень. Одинадцятикласників вітали їх менші друзі-гімназисти.
Наша гімназія має свої традиції  це - вручення матерями вишитих рушників, як благословення на щастя своїм дітям-випускникам.
Як барвистий вінок спліталися пісні, танці та побажання миру, добра та злагоди. А наостанок злетіли у небо повітряні кульки із бажаннями випускників.
 Хай щастить вам, любі випускники.

ЗАПОВІТ
випускнику України.

Не згуби в своїм серці "людину",
Світу "правди" неси полум'я,
Не цурайся,люби Україну,
Бережи своє чесне ім'я.

Розгорни соколинії крила,
Прапор "волі" здійми догори,
Хай несуть Твої дужі вітрила
Лиш могутні,попутні вітри.

Хай щасливою буде дорога,
Котру вибереш Ти серед всіх.
Пам'ятай і молися до Бога,
Душу хай не осквернює гріх.

Не забудь своїх друзів ніколи,
І затям, як святий "заповіт",
Що є мама,
є вчитель,
є школа,
Котрі вивели Тебе у світ.