«  Вересень 2018  »

ДодавДодав: Яніна_Володимирівна | ДатаДата: 23.10.2018, 12:49 |

Незабутній день! Море вражень та позитивних емоцій!!! Атмосфера дружби та  родинного духу! Саме це подарував дітям, учителям, батькам традиційний олімпійський фестиваль " У спорті сила, дух, здоров'я і краса". Було все: представлення команд, спортивні флешмоби, пісні, танці, змагання,  нагороди,  смачна каша. Фішкою свята стало змагання  учнівських команд-переможців з командами педагогів.... Спорт нас об'єднує, дарує енергію, радість, оптимізм! Ось так ми розпочали новий навчальний рік!!!!  Так тримати, не боятися змін, ламати стереотипи і отримувати задоволення....Приєднуйтесь до нас!!!