«  Листопад 2010  »

ДодавДодав: Владислав_Васько | ДатаДата: 22.02.2020, 09:24 |

Вечір вальсу став традиційним конкурсом нашої гімназії. Цього року ми знову поринули у світ прекрасної музики і танцю.
    Вальс - нестаріюче, вічно молоде джерело натхнення для учасників нашого свята.
    У п’ятницю,5 листопада,у гімназії пройшов цей чудовий вечір. Свою майстерність глядачам продемонстрували учні  9-их-11их класів школи. Особливою оригінальністю вразила композиція 11-А класу під інтригуючою назвою "Інкогніто". А їхній "Шкільний вальс" викликав легкий смуток і навіть непрохану сльозу на обличчах глядачів. Пара з 11-Б Борисенко Валентина і Дуран Олександр були визнані кращою парою на святі. Мелащенко Олександра та Зубань Євгеній із 11-Б, ніби два небесних ангели, спустилися на нашу сцену. Танцювальний колектив 10-А класу показали глядачам власне бачення сучасного вальсу. Взагалі, було відзначено вдалий підбір музичного оформлення учнями 10-х класів. Порадували і наші дев’ятикласники. Їхні танці склали достойну конкуренцію старшим товаришам. Всі, хто був присутні у залі та учасники конкурсу отримали величезне задоволення від свята та понесли у своєму серці любов до вічного танцю - вальсу!