«  Вересень 2016  »

ДодавДодав: Яніна_Володимирівна | ДатаДата: 25.04.2024, 00:02 |

« Зірки українського спорту викликають на старт»!

Спорт є незмінним супутником нашого життя,дарує нам безмежну  радість , гартує тіло і дух, зміцнює здоров’я ,вчить толерантності, поваги один до одного, пропагує здоровий спосіб життя!
  9 вересня 2016 р.  у Карлівській гімназії імені Ніни Герасименко пройшов традиційний олімпійський фестиваль, присвячений Дню фізкультури та спорту  та олімпійському  руху,  який називається  «Зірки українського спорту викликають на старт».  Цей захід мав на меті поглибити знання учнів про наших українських спортсменів – героїв , переможців Олімпійських ігор ,які прославляють нашу державу  на світовому рівні  на різних спортивних  змаганнях, щоб діти рівнялися на них , брали приклад ,наслідували і  в майбутньому перевершували їх рекорди!   Особливо актуальним є проведення цього заходу зараз , коли наша країна як ніколи  потребує сильних , сміливих , загартованих патріотів, майбутніх захисників України.
  Гімназисти гаряче привітали всіх любителів спорту та тих, хто підтримує та пропагує здоровий спосіб життя! Згадали і про юних  туристів - краєзнавців , які були активними учасниками  змагань у туристичному таборі . Це команда  « Нічна варта» . Бурхливими оплесками зустріли виступ керівника  команди Оксани Сергіївни Сущенко , яка вручила  грамоти  , подякувала  учасникам та вболівальникам.  А на глядачів чекав  музичний сюрприз від учасників команди « Нічна варта»  та юної співачки Коваленко М.- запальні  пісні, що надали  енергії та веселого настрою всім учасникам спортивного свята.
  На фестивалі лунали заклики гартувати свою волю, тіло , бути сильними , спритними , витривалими , здоровими!  Готувати себе до майбутнього ! А в цьому  допоможе спорт, фізкультура , здоровий спосіб життя. Тоді таку молодь ніхто і ніщо не переможе.   А Україна буде успішною, сильною , нездоланною!
Програма фестивалю складалася з таких видів змагань:

6-7 кл.
-міні-футбол ( команда хлопців) - 5 чол.
 - волейбол ( по спрощеній програмі)- команда дівчат –   6 чол.
                         8-9, 10-11 кл.
   - стрибок у довжину з місця ( 3* 3)
   - підтягування на перекладині  ( 2 хл.)
   - згинання рук в упорі лежачи   ( 2 д.)
  -  естафета :
           8-9 класи  -       50 м  ( 2* 2)
          10-11 класи -     100 м  (2*2)

-  перетягування канату (  по 5 чол. )
  - переправа за допомогою жердин  (5 чол.)
   Після змагань на  учасників фестивалю чекала смачна  польова каша, спілкування у колі друзів, пісенна естафета .
   Потім  проведена  лінійка , на якій було підведено підсумки змагань  та вручено грамоти переможцям та активним учасникам. А переможець визначався  за сумою набраних командою балів
  Про конкурс спортивних газет «Рівняємось на героїв українського спорту» розповіла  Жмак В. В., яка також  нагородила учасників та переможців цього конкурсу.
  На святі були присутні шановні гості:  директор ДЮСШ  Фастівець Л. І, тренери (вони ж і судді) Штанько М.В., Єлагін В.С., Туменко Р.В.,ОчкурГ. Ф.,Солодовник І. Г., Слюсаренко Г. О., а також методисти Карлівського відділу освіти молоді та спорту: Калашник К. М., Сулятицький О. А., Темченко О. М.

Результати змагань:

7-А – 1 м;                     9 –Б – 1 м;              10 кл. – 1 м;
7-Б  -  2 м;                    8 –А -  2 м;              11- А  - 2 м;
6 –А, 6 –Б – 3 м;          9 –А , 8 –Б -3 м;       11 – Б – 3 м.