«  Жовтень 2011  »

Головна » 2011 » Жовтень » 01
ДодавАвтор: Владислав_Васько | ДатаДата: 30.09.2011, 23:45 |

Віват, Учителю!
    У переддень свята – Дня Учителя дирекція Карлівської гімназії імені Ніни Герасименко надсилає щирі вітання всім освітянам.
    Наснаги, мудрості, краси! Здоров’я, творчих злетів, невичерпної енергії, довгих, плідних  і щасливих Вам літ! Нехай іскра чуйності, людяності й добра ніколи не згасне у Ваших серцях!
    Живи й твори, Учителю, задля майбутнього держави!

До поки сонце світить з висоти,
Щебечуть птахи, зацвітають квіти,
Ми Вам життям бажаєм твердо йти,
І дням наступним від душі радіти!
Хай щастя завжди супроводить Вас,
Людська повага й шана не минають,
А вашу мрію й працю повсякчас
Лиш визнання вінчають!

Директор гімназії Ірина Рогодченко

ДодавАвтор: Владислав_Васько | ДатаДата: 30.09.2011, 23:38 |

З 21 по 24 вересня 2011 року я мала честь бути учасником ХІХ Всеукраїнської конференції «Відродженні гімназії України». Ця асоціація об’єднує керівників закладів нового типу на основі  спільності інтересів освітян з усіх регіонів України. ХІХ Всеукраїнська конференція відбулася під гаслом «Парадигми інноваційних перетворень в освітній системі м. Одеси». Президент асоціації ВГУ Ярослав Турянський об’єднав керівників180  навчальних закладів з усіх областей України та Автономної республіки Крим.
     Програма форуму передбачала вивчення інноваційних напрямків у  системі роботи гімназій та ліцеїв  міст Одеси та Іллічівська, неформальне спілкування учасників конференції, відвідування храмів Одеси, національного університету «Одеська юридична академія».
      Освітяни Одещини показали, що високий рівень виховання та освіти учнів їх навчальних закладів забезпечується сучасним обладнанням, використанням новітніх педагогічних технологій, створенням умов для соціалізації учнів, формуванням мотивації на здоровий спосіб життя.
      Вдячна Світлані Мельник (директор гімназії №7), Олександру Слесаренку (директор економічного ліцею) за відкритість, щирість, тепло душі, сердечність у спілкуванні, які прослідковувалися під час роботи у їхніх навчальних закладах.

Директор гімназії Ірина Рогодченко