«  Жовтень 2011  »

Головна » 2011 » Жовтень » 13
ДодавАвтор: Владислав_Васько | ДатаДата: 13.10.2011, 17:20 |

Акція «Подаруй бібліотеці книгу»

Тут  книги розумні спокійно живуть
У тихій величній світлиці
А двері широкі, відкриті ведуть
До знань золотої скарбниці.

У шкільній бібліотеці гімназії імені Ніни Герасименко вже стало традицією кожного навчального року з 20 по 30 вересня проводити акцію « Подаруй бібліотеці книгу» та « Тобі, рідна бібліотеко, від вдячних читачів», присвячену Всеукраїнському дню бібліотек.
  По проведенню акції був створений організаційний комітет, складено план проведення. Активом бібліотеки оформлені рекламні оголошення, проводились бесіди з читачами, в яких пояснювалась мета заходу, значення книги і бібліотеки в житті кожної людини, термін проведення акції.
  Першими благодійниками у поповненні книжкового фонду бібліотеки стали учні
7В класу,  2А класу, 4А класу, 1Б класу, 1А класу. Для шкільної бібліотеки були подаровані сучасні, цінні і цікаві книги. Це – « Сучасна дитяча енциклопедія «Україна», « Все про все на світі» , «Моя Україна», « Атлас тварин», казки народів світу, вірші та казки дитячих письменників – земляків.
  У номінації акції « Тобі, рідна бібліотеко, від вдячних читачів» фонд бібліотеки поповнився книгами Роберт Стівенсон « Острів скарбів»  - учениці  7В класу  Мацак Ярослави, М.Гоголь «Вечори на хуторі біля Диканьки» -Думенко Анастасія(5А клас).
Турчак Владислав подарував твори В.Нестайка.
  В бібліотеці організована книжкова виставка «Подарунки наших читачів», де на кожній подарованій книзі кріпиться паперовий ярлик із прізвищами благодійників.
  Оргкомітетом, активом бібліотеки підведені підсумки акції. Серед учнів початкових класів перем ... Читати далі »