«  Жовтень 2018  »

Головна » 2018 » Жовтень » 24
ДодавАвтор: Яніна_Володимирівна | ДатаДата: 24.10.2018, 09:42 |

ДодавАвтор: Яніна_Володимирівна | ДатаДата: 24.10.2018, 09:19 |

Коли на урок приходить байка...

Однією з форм роботи, яку полюбляють учні, є інсценізація. Коли на урок приходить байка, діти залюбки демонструють свої творчі здібності : це і створення міні-п'єс,  і лялькові вистави, і навіть театр тіней. Такі уроки прищеплюють любов до літератури, формують читацькі компетентності, а ще розвивають креативність.

Учитель зарубіжної літератури Щербань С. Г

ДодавАвтор: Яніна_Володимирівна | ДатаДата: 24.10.2018, 09:08 |

Що очікувати у ЗНО-2019

Термін проведення: 20 травня – 13 червня 2019 року.

Кількість предметів: кожен зареєстрований учасник ЗНО має право скласти тести не більш як із чотирьох навчальних предметів із переліку: українська мова і література, історія України, математика, біологія, географія, фізика, хімія, англійська мова, іспанська мова, німецька мова, французька мова.

Зміст сертифікаційних робіт відповідатиме програмам ЗНО, затвердженим наказом Міністерства освіти і науки України від 03 лютого 2016 року № 77 «Про затвердження програм зовнішнього незалежного оцінюванню для осіб, які бажають здобувати вищу освіту на основі повної загальної середньої освіти» (ці ж програми були чинними під час розроблення тестових завдань 2018 року).

ЗНО=ДПА
•    для учнів закладів загальної середньої освіти, які в 2019 здобувають повну загальну середню освіту, результати ЗНО з трьох предметів зараховуються як результати ДПА:
1.    Українська мова і література (результат виконання завдань з української мови, у тому числі, власного висловлення на дискусійну тему).
2.    Математика або історія України (період ХХ – початок ХХІ століття).
3.   ... Читати далі »

ДодавАвтор: Яніна_Володимирівна | ДатаДата: 24.10.2018, 09:02 |

Моя остання  осінь в школі

Осінь. Жарке літо вперто не хоче здаватися, і до останнього бореться за право господарювати. Ах осінь! Її неможливо не любити. По-особливому дзвенить рясний осінній дощ, повітря сповнене золотими пахощами – запахом сухої трави, листя, котре опадає, стиглих яблук і груш, солодкого винограду, осінніх квітів.
    Це остання осінь, яку я проведу в стінах школи. Тому кожен випускник – це маленький пожовклий листочок, що так завзято хапається останніми силами за дитинство, щоб не впасти на, сповнену турбот та дорослого життя, холодну підлогу; це маленький пожовклий листочок, що от-от закружляє у вальсі після подиху вітра. Та, на жаль, ми розлетимося так далеко, як нас розкидає життя.
   Далі для нас відкриються двері в доросле життя, де не буде вчительки, яка приголубить і завжди зрозуміє. Там, куди ідуть випускники, буде лише шлях до самого себе. І тільки від кожного з нас залежить якими ми будемо далі.

Учні 11-А класу