«  Листопад 2018  »

ДодавДодав: Яніна_Володимирівна | ДатаДата: 16.12.2018, 23:11 |

У Карлівській гімназії національно-патріотичне виховання займає провідне місце серед усіх напрямків виховної роботи. Ми намагаємося добирати цікаві, нетрадиційні  форми роботи з вихованцями. Однією з них є перегляд концертних програм, театралізованих вистав Полтавської обласної філармонії під рубрикою «Моя Батьківщина». Слухаючи українську народну пісню у виконанні народних артистів України, уривки з літературних творів патріотичної тематики, школярі проймаються їх змістом, вбирають в себе всю красу і щирість українського слова, милозвучність рідної мови. Це і є формування патріотизму, ненавязливо, а через живе спілкування із народною творчістю. Я впевнена, що цей захід не залишив байдужим нікого з моїх вихованців. Вірю, що вони стануть справжніми громадянами своєї Батьківщини.

Н.М.Нікітіна-Сторожко