«  Квітень 2011  »

ДодавДодав: Владислав_Васько | ДатаДата: 22.02.2020, 09:36 |

« Зоряний Олімп »
  20 квітня відбулося традиційне свято вшанування найобдарованіших, найталановитіших учнів, їх наставників-учителів – «Золотий Олімп».
  Нагородження призерів та лауреатів відбувалося за номінаціями: «Академічна та інтелектуальна обдарованість», «Соціальна та спортивна обдарованість», «Золота палітра», «Юний декламатор», «Юний журналіст», «Золотий голос гімназії» тощо.
  Грамотами були нагородженні діти, завдяки яким Карлівська гімназія з року в рік тримає першість по рейтингу призових місць у районі з предметних олімпіад, різноманітних конкурсів, змагань.
  Учителі гордяться перемогами своїх вихованців, які твердо переконані: гімназія – це праця, гімназія – це знання, гімназія – це перемоги!