«  Березень 2011  »

ДодавДодав: Владислав_Васько | ДатаДата: 22.02.2020, 09:35 |

Кожна дитина-талант
    8 лютого проходив День початкової школи. Він пройшов під девізом «Кожна дитина талановита».  В цей день були проведені різноманітні заходи. Діти відвідали виставку  малюнків учениці 2-А класу Дорош Олени. В 2-А і в 2-Б класі були проведені інтелектуальні ігри «Знай і відгадай». Була випущена фотогазета про життя, навчання і проведення вільного часу учнів початкових класів. А переможцями у вікторині стали учениці 4-х класів: І місце – Кантоха  Саша 4- Б і Коваленко Богдана;  ІІ місце – Рубін Тая         4-А клас; ІІІ місце – Славік Аліна. Діти мали можливість подивитися і оцінити старання і каліграфію учнів з інших класів на виставці «Зошит – обличчя учня».
   І підсумком дня була виставка поробок «Світ захоплення моєї родини». Кожна дитина змогла показати майстерність і старання своїх батьків. Можна було побачити і вишивки, зроблені руками дітей, ляльки – мотанки, різноманітні поробки з бісеру,камінців, тканини; чудові картини.
   А почесне місце зайняла спільна робота сім’ї Полянських (2-А клас) – страва «Фаршировані карасі», які  виявилися не тільки красиві, а й смачні.
   Учням, учителям, гостям сподобалася виставка. Вони були вражені майстерністю, оригінальністю виконаних робіт.