«  Квітень 2013  »

ДодавДодав: Владислав_Васько | ДатаДата: 25.04.2024, 21:14 |

23 квітня в РБК відбулося свято гімназії «Смарагдові самоцвіти», на якому навчальний заклад збирав шкільний урожай, який цьогоріч був надзвичайно щедрим: 38 перших, 22 других, 14 третіх місць на районному, уперше за останні роки – 19 призових місць на обласному етапі предметних олімпіад та конкурсі імені П.Яцика, 1 призове місце з правознавства на Всеукраїнському етапі : учениця 10-А класу Ніколаєнко Віра, наставник Мороз Л.М. – ось результат спільної діяльності гімназистів та їх наставників –учителів.
    Окрім того, 10 школярів –учасники обласного етапу конкурсу науково-дослідних робіт МАН, з них одна учениця – Ніколаєнко Віра, 10-А клас - зайняла І місце, два учні –Кошляк Анастасія, Бобрицький Сергій, 10-А,  – ІІ, один- Яковлєв Владислав, 11-А клас – ІІІ місце.
     Ми гордимося тим, що наш навчальний заклад у цьому навчальному році по підсумках результатів зовнішнього незалежного оцінювання п’яти років увійшов до десяти кращих навчальних закладів Полтавської області, отримавши Сертифікат якості.
  21 учень отримав грамоти, спонсорські премії та подарунки в номінаціях: «Інтелектуальна обдарованість» (Ніколаєнко Віра, Яковлєв Владислав, Домаренко Ольга, Бобрицький Сергій, Кошляк Анастасія, Палатай Дар’я, Шуть Анна, Шпак Олександра, Ревенко Анастасія, Григоренко Максим, Косик Дмитро, М’ясоїд Алла, Бобрицький Володимир); «Соціальна обдарованість» (Бобрицький Сергій,  Ревенко Анастасія); «Спортивна обдарованість» (Погорєлов Андрій, Моторна Юлія); «Золотий голос гімназії» (Кохановська Ольга); «Золота палітра» (Здір Дана); «Юний декламатор»(Мацак Ярослава); «Знавець комп’ютерної справи”(Васько Владислав).
   Першою з вітальним словом до учасників урочистого свята звернулася директор гімназії Рогодченко Ірина Остапівна. Вона  нагородила грамотами педагогів, які допомагають юним, допитливим пізнати себе, торкнутися до  джерела знань, зробити відкриття, здобути перші перемоги. Ірина Остапівна наголосила, що саме завдяки щоденній праці педагогів формуються духовно багаті, соціально адаптовані особистості, побажала й надалі примножувати інтелектуальний потенціал нашого закладу. Теплими словами привітала  переможця обласного та учасника Всеукраїнського етапу «Учитель року – 2013» в номінації «Російська мова» Заховайко А.М. Учителям, які підготували переможців обласних олімпіад, голова районної профспілки Черненко Ольга Петрівна вручила грамоти, а тим педагогам, які спільно з дітьми отримали дві та більше перемоги – грошові премії від районної профспілки освітян.
   Переможців обласних олімпіад та конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН привітала завідуюча методичним кабінетом відділу освіти Сутула Ольга Владиславівна.
  У номінації «Кращий клас року»  відзначені найкращі класні колективи, які були найініціативнішими, найдружнішими, найактивнішими в різноманітних конкурсах, змаганнях (2-А, класний керівник Штанько О.М.; 4-А, Ляпота Л.О.; 7-А, Ландик Т.В.; 10-В, Прогнімак Н.Б.). Директор гімназії Рогодченко Ірина Остапівна висловила вдячність усім батькам, родинам, які не стоять осторонь проблем закладу, беруть участь у всіх заходах, допомагають дітям, виховують повагу до гімназії.
   Стало традицією кожного року присвоювати почесне звання «Кращий учень року». Його отримали учні, які завоювали найбільше призових місць, були учасниками та переможцями Всеукраїнського етапу предметних олімпіад: Ніколаєнко Віра, Яковлєв Владислав, Домаренко Ольга.
  Святковий настрій музичними вітаннями забезпечили вокалісти: Попова Влада, Коваленко Маша, Каленіченко Анжеліка, Кохановська Ольга, Боровик Аліна, Філонець Руслана, Шаркевич Віка, Славік Анастасія, а також танцювальні колективи 8-В, 10-В, 3-А, 3-Б класів та учнів гімназії, вихованців БДЮТу. Чарівні ведучі Жура О.Є. та Маврешко Р. також посприяли тому, щоб дійство пройшло яскраво, захоплююче, незабутньо.
   Був гарний настрій, справжнє родинне свято. І хай щороку в закладі зростає число юних обдарувань. Хай гордяться ними вчителі й тішаться батьки! Хай їхні досягнення лягають золотими літерами в історію Карлівської гімназії імені Ніни Герасименко!!!