«  Листопад 2018  »

ДодавДодав: Яніна_Володимирівна | ДатаДата: 16.12.2018, 23:12 |

9 жовтня  в Районному  Будинку  Культури зібралась  уся гімназійна родина на традиційне свято для школярів 5-8 класів  «Україна  - талановита країна».  Зал переповнений  пошановувачами української музики та танцю,  тими, хто  не уявляє свого життя без ритму та емоцій. І хай не всі вміють танцювати, але безумовно одне: краса танцю зрозуміла всім!  Адже танець - хвилюючий і найпрекрасніший вид мистецтва, бо не тільки відображає життя, а й сам є життям. Танці розвивають почуття ритму, виробляють правильну поставу і дарують упевненість у собі. А також виховують і вчать культури поведінки. Розвивають потяг до краси, виховують повагу юнака до дівчини і прагнення виглядати красивими і вихованими. А ще це рух, це спорт, краса!

Які ж яскраві художні номери підготували школярі!  Шквал аплодисментів, прекрасний  настрій, щирі  посмішки –атмосфера  усього фестивалю….

Т.М.Андрійченко, заступник директора по виховній роботі