«  Лютий 2017  »

День хімії

О, хімія!

Найкраща із наук.

Ти ворогом і другом можеш бути;

Убити все живе й допомогти

Красу  життя сповна відчути!

Хімія – наше життя, наше майбутнє.  Це наука, що розкриває таємниці розмаїтого й загадкового навколишнього світу.  Саме під час проведення дня хімії учителеві дається ще одна можливість розкрити в учнів інтерес до предмету, бажання його пізнавати.

Без цієї науки не можна виплавити метал, побудувати корабель, виготовити машину. З хімією пов’язана поява нових джерел енергії, створення  синтетичних матеріалів із властивостями, яких не мають природні, отримання нових речовин, які є корисними і - з незнанням про їхні властивості - шкідивими.

Хімія  як наука  дуже потрібна й корисна тоді, якщо вона в «руках» людей, які мають глибокі й міцні знання з цього предмету. Тоді вони приносять користь суспільству, не допускають ніяких екологічних катастроф, дбають про чистоту навколишнього середовища.

Кожний захід, який було проведено під час дня хімії, супроводжувався цікавими дослідами, що були особливо цікаві молодшим школярам.

Хімія найкраща із наук, але вона може  бути другом і ворогом . Може  убити все живе або допомогти сповна відчути красу життя.

Ми повинні використовувати знання хімії грамотно, відповідально, щоб зберегти для наших нащадків здорову планету Земля - чисте повітря, воду і грунт.

Нікітіна – Сторожко Н. М., учитель біології та хімії