«  Лютий 2017  »

ДодавДодав: Яніна_Володимирівна | ДатаДата: 17.10.2017, 07:44 |

Мистецькі результати гімназистів у січні та лютому 2017 року

День народження Лесі Українки відзначали 25 лютого. До важливої дати у Полтаві був приурочений ІІ тур Всеукраїнського конкурсу учнівської та студентської творчості «Змагаймось за нове життя!». Серед інших номінацій найцікавішою для гімназистів виявилось візуальне мистецтво. Шестеро учнів із 5-7 класів, як учасники заочного туру, надіслали свої малюнки про видатну поетесу-патріотку. Кожен з них отримав іменний сертифікат учасника І регіонального етапу конкурсу та книгу в подарунок.

У актовий залі Полтавського університету економіки й торгівлі вітали номінантів з усієї області, були почесні гості з інших регіонів. Присутні переглядали виставку графічних та живописних творів, насолоджувалися перлинами різних видів мистецтва. На відкритті заходу лунала музика, заворожувала хореографія, спів та декламування, переглядали фрагменти відеофільмів… І нелегко , і почесно було змагатися з однолітками в очному турі мистецьких перегонів. У одних аудиторіях відбувались декламування поезій, у других – театральні постановки, у третіх – креативна творчість юних художників. Відповідно до вікових категорій був призначений час на виконання малюнків із заданої нині теми.

Учениця 5-А класу гімназії Абрамова Анастасія за дві з половиною години створила барвисту оптимістичну композицію. У той час коли більшість учасників отримали лише подяки та грамоти, наша землячка виборола почесне 2 місце у середній віковій категорії і диплом ІІ ступеня у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу учнівської та студентської творчості «Змагаймось за нове життя!».

Вітаємо також гімназистів, що здобули призові місця у районних конкурсах малюнків