«  Лютий 2017  »

ДодавДодав: Яніна_Володимирівна | ДатаДата: 17.10.2017, 07:37 |

Про любителів хімії

23 лютого на базі Карлівської загальноосвітньої школи № 1 І –ІІІ ступенів відбувся четвертий районний турнір юних хіміків, де учасниками були учні  шкіл району: Варварівського НВК, Білухівського НВК, Попівського НВК, Карлівської школи № 4 та Карлівської гімназії імені Ніни Герасименко. На турнірі  юні любителі хімії змогли продемонструвати знання як із теоретичних, так із практичних питань цієї цікавої науки. Учні складали різні формули, розв’язували задачі, писали рівняння реакцій, розповідали про особливості  хімічних елементів та вдало експериментували. У цьому році усі команди були ерудовані, та все ж найкмітливішою виявилась наша команда «Драйвери», яка посіла почесне  І місце, за що й отримала грамоту відділу освіти, молоді та спорту Карлівської районної держадміністрації.

Молодці!!! Так тримати!!! Подяка учителям хімії Карлівської гімназії імені Ніни Герасименко за ґрунтовну підготовку команди: Лебедєва Захара, Макеєву Ольгу, Мацака Станіслава, Чалик Єлизавету.

Нікітіна – Сторожко Н. М., учитель біології та хімії