Головна » Статті » 10-В

У категорії матеріалів: 3

Сортувати за: Даті · Назві · Рейтингу · Коментарям · Переглядам
ДодавДодав: Владислав_Васько | ДатаДата: 01.12.2012, 01:05 | Розділ: 10-В

Цікаво провели День Української писемності учні 9-В класу, які завітали до Карлівської центральної районної бібліотеки.
  У царстві книг, яке зустріло учнів мудрою таємничістю, привітна господиня Глазко Світлана Леонідівна провела для дев’ятикласників пізнавальну гру, під час якої гімназисти показали свої знання рідної мови і плели ланцюжки зі слів, згадували авторів крилатих висловів, які звучали в читальному залі, давали тлумачення застарілих слів, упізнавали предмети за їх словесним описом, а також складали відповідності між назвою твору та його автором. Найактивнішими у грі були Барабаш Владислав, Товстопят Катерина, Бегмат Світлана, Шаптала Іван.
Учасники гри показали свою ерудицію та дізналися багато корисної інформації.

ДодавДодав: Владислав_Васько | ДатаДата: 09.11.2011, 01:06 | Розділ: 10-В

Усім привіт!
Ми учні  з 8- В. На осінніх канікулах побували в гостях у курсантів Полтавського інституту зв’язку. Саме тут близько познайомилися з автоматичною зброєю. Мали змогу порівняти роботу комп’ютера і польового телеграфа. Вивчили азбуку Морзе. А також приміряли спорядження наших миротворців. До речі вага бронежилета 14 кг.

ДодавДодав: Владислав_Васько | ДатаДата: 07.01.2011, 01:06 | Розділ: 10-В

«Наша дружна родина»

Канікули закінчилися і рідний клас гостинно відчинив нам двері.

Більшість із нас – члени етнографічного гуртка «Краяни»

Дівчатка з цікавістю на рушниках, виготовлених карлівськими майстринями.

Хлопців зацікавив глиняний посуд та орнамент на ньому.

Руслан і Владик вивчають грошові знаки різних століть, а також старовинні предмети побуту.