Головна » Статті » 11-В

ДодавДодав: Яніна_Володимирівна | ДатаДата: 17.05.2015, 11:45 | Розділ: 11-В

ДодавДодав: Владислав_Васько | ДатаДата: 04.04.2013, 00:56 | Розділ: 11-В

«Крок до бізнесу»
   27.03.2013 у рамках Чемпіонату області з основ підприємництва «Крок до бізнесу», кафедрою комерційної діяльності та підприємництва Полтавського університету економіки і торгівлі  було проведено бізнес-гру «Роздрібна торгівля» версія «Міні» серед  9-х,10-х, 11-х класів. У заході прийняли участь 19 команд із всієї області. Чемпіонат був проведений з метою популяризації і пропаганди підприємницької діяльності серед учнів старшої школи, підвищення рівня обізнаності учнівської молоді в питаннях розвитку підприємництва.
    Команда нашої гімназії представила себе на високому рівні,пройшовши в фінал та виборовши почесне 3 місце! Учасники повністю відчули себе підприємцями,власниками великого бізнесу. Вони ризикували, замовляли товар, займалися торгівлею та відчували конкуренцію на ринку.
    Вітаємо групу у складі: Васька В. (11-Б), Ревенко А.(10-В) та Ніколаєва С. (11-А) з перемогою,а учителя географії та економіки Хміль Т.В. за сумлінну підготовку команди.
Ревенко А.

ДодавДодав: Владислав_Васько | ДатаДата: 03.01.2012, 00:56 | Розділ: 11-В

Під кінець 2011 року по старій традиції у нашій шкільній родині відбулося свято Нового Року.Учні 9-В класу не змогли залишитися байдужими і не взяти участь в святі.Від класу було представлено два сучасні і надзвичайно цікаві танці,у виконанні активних хлопців та дівчат.Також захопив зал своєю піснею Пономарьов Євгеній, а акорди чудової мелодії взяла Калініченко Тетяна.Від класу була представлена стін-газета зроблена активом класу.Тож можемо згордістю сказати,2011 рік ми завершили гідно!!!

ДодавДодав: Владислав_Васько | ДатаДата: 05.11.2011, 00:56 | Розділ: 11-В

Нещодано ми відвідали столицю України місто Київ. Наша подорож почалася з чарівного музею води,де ми дізналися багато нового про шлях води містом.Далі ми вирушили до Києво-Печерської Лаври,де провели майже весь день.Всіх нас вразили чудові розписи стін в храмі,та величні ікони.Затамувавши подих ми зайшли до печери,де лежали мощі святих.Приголомшливий музей мініатюр справив на нас неабияке враження. Вийшовши з музею ми зустріли видатного скульптора цих чудових робіт. Ми поговорили з митцем,сфотографувалися на память з видатною особою і побажали скульптору успіхів в усіх справах. Далі ми рушили до головної вулиці міста Києва-Хрещатика.Там ми фотографувалися,насолоджувалися заворожуючими краєвидами міста і куштували київське морозиво. Ми всі надовго запамятаємо цю неймовірну подорож

ДодавДодав: Владислав_Васько | ДатаДата: 10.09.2011, 00:55 | Розділ: 11-В

Перед початком нового шкільного року ми вирішили відпочити класом. Місцем для прогулянки обрали ліс.З першої хвилини перебування там,нас охопило море емоцій та радості,адже не часто доводиться так гуляти класом. Хлопці відразу ж почали грати у футбол ,а дівчатка пройшлись,збираючи квіти та дихаючи чистим повітрям. Ми грали в захоплюючи ігри разом з Наталією Борисівною та просто насолоджувалися природою. Звичайно,всі з нетерпінням чекаємо наступної прогулянки,але вже після довгоочікуваних екзаменів..)