Головна » Статті » 11-А

У категорії матеріалів: 7

Сортувати за: Даті · Назві · Рейтингу · Коментарям · Переглядам
ДодавДодав: Яніна_Володимирівна | ДатаДата: 16.03.2018, 11:48 | Розділ: 11-А

В житті суспільства одна із важливих місць займає економічна сфера, тобто все те,що звязано з виробництвом, розподілом, обміном і потребами. Економіка грає величезну роль в житті суспільства. Головне питання економіки -що,як і для кого виробляти

5 березня команда нашої гімназії брала участь у економічній грі «Крок до бізнесу».В боротьбі вибороли першість.

ДодавДодав: Олена_Павлівна | ДатаДата: 12.03.2018, 19:40 | Розділ: 11-А

23-25 лютого 2018р. відбулося  триденне свято інтелекту і ораторського мистецтва - "Dnipro Open 2018", проведене за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні, інституту "Ткума" і Музею Голокосту.
         У Дніпрі зібралось більше 150 кращих представників учнівської молоді та їх педагогів-наставників, які продемонстрували надзвичайно високий рівень майстерності у ДЕБАТАХ. Команда "Дайвери" Карлівської гімназії імені Ніни Герасименко у складі Багана Павла, Ніколаєнка Ігоря, Крамаренко Ірини з тренером Мороз Людмилою Миколаївною вибороли почесне 3 місце, а Багану Павлу було присвячено звання одного з кращих спікерів гри. Вітаємо дебатерів  з успішним виступом.

ДодавДодав: Яніна_Володимирівна | ДатаДата: 20.04.2017, 14:34 | Розділ: 11-А

Учні 11-а класу відвідали відділок Карлівської поліції

Профілактичні уроки для школярів проводили інспектор ювенальної превенції Володимир Хлівний та старший інспектор сектору кадрового забезпечення Олег Світличний. Також школярам була проведена профорієнтаційна бесіда, під час якої надав повну інформацію про умови та вимоги вступу до вищих навчальних закладів системи МВС.

ДодавДодав: Яніна_Володимирівна | ДатаДата: 27.02.2017, 14:36 | Розділ: 11-А

До одинадцятикласників міста Карлівки завітали представники Полтавського національно технічного університету.

ДодавДодав: Яніна_Володимирівна | ДатаДата: 28.12.2016, 19:29 | Розділ: 11-А

ДодавДодав: Владислав_Васько | ДатаДата: 17.10.2011, 00:54 | Розділ: 11-А

14-16 жовтня команда нашої школи представляла Карлівський район на обласному етапі військово-патріотичної гри «Джура». Команда складалася з учнів 9-А, 9-Б, 10-А класів. Етапи гри були водночас складними,але цікавими. До уваги бралося все: поведінка, бівуак(порядок на місці проживання),виконання усіх вимог конкурсу. Гра проводилася на території табору «Маяк» у селі Головач Полтавського району. Вже вперший день прибуття на конкурс було проведено два етапи: стройова підготовка та «Ватра у колі друзів», конкурс художньої самодіяльності. Ну, а яка ж козацька гра без справжніх козаків? На конкурсі були представники козацтва в Полтавській області. У грі взяли участь 18 команд з усієї області, серед них були команди з військового училища, педагогічного училища та спеціалізованої спортивної школи-інтернату з міста Полтава.
На другий день конкурсу з самого ранку розпочалися змагання: смуга перешкод, стрільба, гра «Пластун», а увечері було проведено військово- історичний конкурс.
16 жовтня зранку відбулося урочисте закриття конкурсу та вручення призів переможцям. Хоча наша команда не здобула перемоги, проте ми досягли гарних результатів та гідно представили Карлівський район.