Головна » Статті » 5-Б

ДодавДодав: Яніна_Володимирівна | ДатаДата: 10.04.2017, 07:34 | Розділ: 5-Б

ДодавДодав: Яніна_Володимирівна | ДатаДата: 04.02.2017, 14:39 | Розділ: 5-Б

Посвята в гімназисти

Ось і настав хвилюючий день, коли нас посвятили в гімназисти.

Розпочали свято із презентації свого класного колективу, а він яскравий, активний, веселий, креативний. На екрані висвітлили фрагменти фільму із шкільного життя 5-Б класу. Гордо підняті голови, розправлені плечі, кожен відчуває себе дорослим, справжнім гімназистом, а не просто учнем.

Ми дружно повторили обіцянку гімназиста, проспівали гімн школи та продекламували вірші, чим підтвердили своє бажання бути гідними звання гімназиста.

Гімназійна громада збільшилась на гідних продовжувачів традицій, гідних учнів, добрих дітей.

ДодавДодав: Яніна_Володимирівна | ДатаДата: 14.01.2017, 11:48 | Розділ: 5-Б

Зимові розваги на гірці

Я лечу, лечу, лечу -
Накатаюсь досхочу.
Все униз, униз, униз -
Мимо сосен і беріз.
Я веду, веду, веду -
Саночки на поводу,
Бо з гори санки летять,
А на гору - не хотять...

ДодавДодав: Яніна_Володимирівна | ДатаДата: 28.12.2016, 11:37 | Розділ: 5-Б

Новорічна казка

Майже цілий рік усі ми – і дорослі, і діти – з нетерпінням очікуємо на зимові свята. Новий рік, Різдво, Водохреща несуть із собою веселощі та розваги, ігри, співи та танці! Мабуть, кожен хотів би, щоб Новий рік пройшов незабутньо, чарівно, неповторно... Всі люди в душі є мрійниками. Кажуть, якщо в Новий рік загадати бажання, воно обов'язково здійсниться. Існує думка: як зустрінеш свято Нового року, так його і проведеш. Ми, учні 5-Б класу, провели це свято на «УРА»! Новорічна програма складалася з хороводів, конкурсів, виступів учнів,співів, запальних танців та святкового настрою в залі.

Від проведення новорічних свят кожен з нас отримав велике задоволення.

ДодавДодав: Яніна_Володимирівна | ДатаДата: 22.12.2016, 14:35 | Розділ: 5-Б

Правила дотримання безпечної поведінки під час новорічних свят та зимових канікул.

З метою попередження нещасних випадків, травматизму, учні 5 – Б класу ознайомились з правилами техніки безпеки під час зимових канікул:

Під час зимових канікул будьте обережні!

1.Дотримуйтесь правил техніки безпеки і протипожежної безпеки вдома і на вулиці, а також правил дорожнього руху. Під час перебування на природі, в лісі, біля замерзлих водоймищ не допускайте небезпечних ситуацій.

2.Будьте обережні на льоду! Не ходіть під бурульками!

3.Будьте обережні і уважні на автовокзалах, залізничних станціях під час поїздок до друзів, родичів і знайомих в інші населені пункти.

4.Попереджайте людей про небезпеку і запобігайте цій небезпеці. Знання правил поведінки збережуть ваше здоров'я і життя!

ДодавДодав: Яніна_Володимирівна | ДатаДата: 10.12.2016, 12:04 | Розділ: 5-Б

«Я люблю Україну»

У всіх людей одна святиня,

Куди не глянь, де не спитай,

Рідніше їм своя пустиня,

Аніж земний в пустині рай.

Їм красить все їх рідний край.

Нема без кореня рослини,

А нас, людей, без Батьківщини.

І знову ми, 5 – Б, не забуваємо про наших воїнів на сході України. Цього разу нашим завданням було зібрати кошти на купівлю медикаментів. Адже ми вважаємо, що це є одним з найнеобхіднішого, що потребують наші солдати.

Наступила сніжна, холодна зима… І саме зараз воїни потребують найбільшої нашої допомоги. Тому ми вирішили приєднати до нашого проекту всю шкільну родину. Тож усіма спільними зусиллями гімназія збирала продукти харчування, теплі речі (в’язані шкарпетки, рукавиці тощо), медикаменти, листівки та привітання  до дня святого Миколая та з новорічними святами.

ДодавДодав: Яніна_Володимирівна | ДатаДата: 14.11.2016, 13:23 | Розділ: 5-Б

«Народ мій є! Народ мій завжди буде!

Ніхто не перекреслить мій народ!»

14 листопада 2016 року у 5 – Б класі (кл. керівник Петренко К.В.) відбулася зустріч з воїном АТО, Артуром Нагорним.
  Метою виховної години було усвідомлення приналежності до рідної землі, українського народу, виховання у школярів внутрішньої свободи та поваги до держави, гармонійне виявлення патріотичних почуттів, надання допомоги воїнам АТО.
   Артур Нагорний поділився своїми враженнями від побаченого, розповів про тяжке життя та бойовий дух хлопців, які завдяки підтримці своїх рідних, знайомих, братів та сестер, усієї України боряться за наше майбутнє.
Школярі в знак вдячності за мир, можливість сміятися, навчатися, бути щасливими дарували мужньому воїну свої вірші, теплі слова, посмішки, побажання.
   На завершення зворушливої зустрічі переглянули відеофільми про мужність та героїзм наших захисників.

ДодавДодав: Яніна_Володимирівна | ДатаДата: 03.11.2016, 11:05 | Розділ: 5-Б

Сучасний український танець

"Танцюючи, людина дозволяє собі розкіш бути самим собою."

Чарівний світ танцю! Хто з нас не захоплювався цим вічно молодим мистецтвом, що дарує людям радість. Завдяки йому ми маємо можливість доторкнутися до піднесеного, хвилюючого і чарівного, адже танець говорить з душею глядача, а сцена – це полотно, на якому малює свої думки творець.

Пісенна культура українського народу багатьма своїми джерельцями впадає в океан світової культури. Пісня колискова, весільна, лірична супроводжує нас від народження до останньої межі. Вона ріднить нас тремтливими своїми звуками, живе в душі кожної людини і, як вічне світло, осяває нам життя.

От і ми, наймолодші гімназисти, 5 – Б клас (кл. керівник Петренко К.В.), вперше взяли участь у конкурсі сучасного українського танцю «Україна – талановита країна!»  та здобули  І місце серед 5 – 8 класів, чим дуже пишаємося.

Хочеться висловити слова подяки батьківському колективу за допомогу при створенні запального танцю, пошитті патріотичних та яскравих костюмів, підтримку та шалені емоції від побаченого!

Поринь у світ танцю разом з нами!