Меню сайту

Головна сторінка Гімназія сьогодні Доступ до публічної інформації Навчальний процес Історична довідка Методична робота Профком Самоврядування ЗНО та ДПА Безпека життєдіяльності Екскурсія гімназією

Освітні новини

педпреса

Календар

НАЙБЛИЖЧІ СВЯТА

    Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

ГІМН ГІМНАЗІЇ

Браузер для сайту

Наш сайт адаптований під браузери:
У випадку некоректної роботи сайту, оновіть ваш браузер та Adobe Flash Player до останньої версії!

МІНІ - ПРОФІЛЬ

Добрий день, Гість
Гість, ми раді Вас бачити.

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Нас відвідали

Головна » Статті » 8-А

У категорії матеріалів: 11
Показано матеріалів: 1-10
Сторінки: 1 2 »

Сортувати за: Даті · Назві · Рейтингу · Коментарям · Переглядам
ДодавДодав: Яніна_Володимирівна | ДатаДата: 15.12.2017, 13:00 | Розділ: 8-А

Знай свої права, умій себе захистити

 

          Дитинство – найважливіший і неповторний період у становленні особистості. Кожна людина, починаючи з юних років, стикається з ситуаціями, коли необхідно знати свої права і обов’язки. А права дитини не такі прості, як часто про них думають. Тому Указом Президента України започатковано проведення Всеукраїнського тижня права, метою та завданням якого стало розповсюдження правових знань серед дітей та підлітків.

         Ураховуючи важливе значення правової освіти в подальшій розбудові України як правової держави та вихованні у громадян поваги до закону і прав людини, 13 грудня учні 8-А класу стали учасниками години права "Знай свої права, умій себе захистити", темою якої була розмова про необхідність створення законодавства, спрямованого на захист прав та інтересів споживачів у рамках усієї правової системи як складової соціальної політики держави, що прагне приєднатися до Європейського Співтовариства і під час якої були надані матеріали-консультації щодо захисту порушених прав у випадку придбання неякісної продукції, товарів та послуг. Зустріч відбулася у Карлівській дитячій бібліотеці за участю Юрія Володимировича Ночовного – начальника відділу Карлівського бюро правової допомоги Першого полтавського місцевого центру з надання безоплатної правової допомоги та Олександри Сергіївни Чумак – фахівця з питань соціальної роботи із суб’єктами пробації. А бесіда "Права та обов'язки нероздільні"  допомогла виявити рівень правової свідомості запрошених. Відеоперегляд "Подорож в країну прав", підготовлений бібліотекарями, дозволив ознайомитися з головними положеннями «Конвенції про права дитини», дізнатись, що про них думають самі діти. Звичайно ж, згадали і про те, що усі діти мають не лише права, а й обов’язки – стосовно себе самих, родини, школи, суспільства. Дізнатися більше про все це учні мали змогу з книг, представлених на книжковій виставці "Говорять рядки закону".

          А головний висновок, який зробили школярі під час години права, - це те, що правові знання потрібні всім і завжди, в тому числі й у повсякденному житті. І завдання кожного – дотримуватися своїх прав і обов’язків, не порушуючи прав і законних інтересів оточуючих людей.

ДодавДодав: Яніна_Володимирівна | ДатаДата: 13.11.2017, 12:56 | Розділ: 8-А

Перемога у конкурсі сучасного українського танцю знову за нами!

         Цього року ми знову довели, що любимо і вміємо танцювати українські танці! На нашу думку, танець – це не тільки  море позитиву та шквал емоцій, але й колективна творча справа, яка вимагає надзвичайних зусиль та старань. Тож, добре підготувавшись, ми отримали найвищу нагороду цього року – Гран-прі! Сподіваємось наступного року достойно взяти участь у конкурсі вальсу.

ДодавДодав: Яніна_Володимирівна | ДатаДата: 30.09.2017, 13:03 | Розділ: 8-А

Як тебе не любити, Києве мій!

Теплого осіннього дня ми вирушили на екскурсію до столиці нашої країни - міста Київ. Подорож була не тільки цікавою та захоплюючою, але й змістовною також. Спершу ми відвідали Зверинецькі печери, де нас особливо вразила повчальна розповідь священика про людські цінності та їх суть. Побували також в оранжереї, де мали змогу помилуватися виставкою хризантем, а також дізналися більше про різні види рослин. З особливою цікавістю розглядали отруйні види, оскільки їх можна побачити лише тут. Потім ми вирушили в бік Національного музею історії Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років. З перших хвилин перебування на території музею нас вразила велич монументу Батьківщина-мати, який видно практично з будь-якого кутка Києва. Не залишили байдужими нас скульптурні композиції "Форсування Дніпра", "Передача зброї" та чаша "Вогонь слави". Важко передати епоху того часу і все, через що пройшли люди …Також відвідали виставку бойової техніки та озброєння, яка розташована на відкритих майданчиках, містить зразки військової техніки періоду Великої Вітчизняної війни та післявоєнних років. Ми змогли не тільки оглянути зразки зброї ззовні, але посидіти за штурвалом гелікоптера Мі-24 В.

Незабутні враження на нас справила екскурсія до музею популярної науки і техніки під назвою «Експериментаніум», адже це музей, у якому можна власними руками використати експонати за призначення, побачити їх у дії, а не слухати нудну розповідь гіда, це музей експериментальної фізики. Такого типу музеїв зовсім мало у всьому світі. Його було відкрито у вересні 2012 року і можливість застосувати і побачити у дії усі експонати викликала неймовірний ажіотаж та любов відвідувачів. Тут можна побачити справжній торнадо, підняти самостійно своє тіло вгору та багато інших цікавинок, які неодмінно варто спробувати, це подарує неймовірні враження та надзвичайні емоції..

         А ще Київ немислимий без Хрещатика та Майдану Незалежності – головної вулиці та площі міста. Тому наступним пунктом призначення була найвідоміша в Україні вулиця — Хрещатик. Ніколи у житті ми не бачили такої кількості людей і магазинів, розташованих у чудових старовинних будинках. Ми насолодилися можливістю неспішно прогулятися Хрещатиком, відчути атмосферу міста, а також помилуватися чарівними музичними фонтанами.

ДодавДодав: Яніна_Володимирівна | ДатаДата: 15.09.2017, 12:52 | Розділ: 8-А

      Олімпійський фестиваль - улюблене традиційне спортивне свято школярів Карлівської гімназії.  Він став традицією, яку люблять і поважають от уже кілька поколінь. У цьому році він проходив під девізом "Щасливі українські діти - здорові, сильні, мужні". Заздалегідь добре підготувавшись, учні 8-А класу взяли активну участь у цьому заході. Стрибки в довжину, підтягування на перекладині, естафета, стрибки на скакалці, перетягування канату – все це можна було побачити на спортивному майданчику. Якби хтось сторонній поспостерігав за тими пристрастями, які вирували того дня, одразу б зрозумів, що тут усе не менш серйозно за олімпійські ігри. Такі самі переживання, така сама жага перемоги і така сама взаємопідтримка, повага. Найспритнішими, найсильнішими та найактивнішими виявилися учні нашого класу Бобрицький Максим, Дашко Ілля, Моторна Ангеліна, Грошовик Катерина, Петренко Вадим, Швець Ангеліна, Мшецян Ворскан, Корецький Тимур, Геращенко Станіслав, Гречка Віталій, Останін Ростислав. Саме завдяки їхній згуртованості ми вибороли почесне друге місце.



    Олімпійський фестиваль — справжня подія для школи. Потім ще не один день результати обговорюються на перервах та після уроків. Прекрасно, що всі ми можемо дістати задоволення від цих змагань. Тож привітаймо переможців і не забуваймо, що спорт корисний не тільки раз на рік, і забувати про нього не треба!

ДодавДодав: Яніна_Володимирівна | ДатаДата: 12.02.2017, 07:56 | Розділ: 8-А

                                                                    ЩЕДРИЙ ДАРУНОК

    8 лютого до стін нашої гімназії завітали почесні гості: генеральний директор СТОВ « Світоч» В. П. Кириченко та співзасновник даного підприємства Т. Я. Кириченко, які подарували нашому 8-А класу ноутбук. Тепер діти матимуть змогу іти в ногу з часом, а вчителі зможуть проводити більш сучасні та яскравіші уроки. Дякуємо нашим спонсорам , адже , Ваша підтримка – свідчення небайдужого ставлення до проблем освіти в Україні і розуміння непересічної важливості шкільного виховання.

ДодавДодав: Яніна_Володимирівна | ДатаДата: 30.12.2016, 13:04 | Розділ: 8-А

ДодавДодав: Яніна_Володимирівна | ДатаДата: 14.12.2016, 13:00 | Розділ: 8-А

ДодавДодав: Яніна_Володимирівна | ДатаДата: 11.12.2016, 20:26 | Розділ: 8-А

ДЕНЬ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ

     6 грудня весь український народ щорічно відзначає день народження своїх збройних сил. У цей день чоловіків вітають з Днем Збройних сил України – всенародним святом захисників рідної землі, які стоять на варті державного суверенітету, недоторканості і цілісності України. Ми в своєму класі також вітаємо своїх хлопців зі святом, адже вони – майбутні захисники Вітчизни.

    Народна мудрість стверджує, що Земля може нагодувати людину своїм хлібом, напоїти водою зі свої джерел,але захистити сама себе не може.

Тож дівчатка привітали хлопців віршованими рядками :

                           Сьогодні в нашім класі свято,

                           Тут сміху, радості багато.

                           Сьогодні хлопчиків вітаєм,

                           Всього найкращого бажаєм.

                           Хоробрими, сміливими ростіть,

                           Кордони України бережіть.

                           Продовжуйте батьківську справу,

                           Ростіть Вітчизні, всім на славу.

А наостанок всі разом посмакували чудовим тортом.

ДодавДодав: Олена_Павлівна | ДатаДата: 20.03.2015, 21:04 | Розділ: 8-А

    Найбільша  цінність суспільства – людина, її життя та здоров′я. Проте з року в рік збільшується кількість нещасних випадків.  На території України виявляють десятки тисяч вибухонебезпечних предметів, що лишилися з часів минулих війн, збройних конфліктів та діяльності колишніх полігонів і частин.  Минуло 70 років відтоді,як відгриміли останні бої другої світової, але й досі багатостраждальна українська земля приховує в собі страшні залишки того часу – бомби, снаряди, міни, гранати, патрони.  За окремими підрахунками, ще сьогодні на території України перебуває кілька мільйонів одиниць смертоносного вантажу, в тому числі близько 100 тисяч авіабомб. Про статистичні дані повідомили працівники МЧС Гонтар П. С. та  Зарицький С. В. , які зустрілися з учнями 8 – их класів. Боєприпаси, що не розірвалися найчастіше знаходять   у місцях колишніх бойових дій в усіх регіонах країни : у лісах, на берегах річок, озер та ставків, будівельних майданчиках, на огородах та навіть на вулицях міста. Земля приховує багато небезпечних знахідок, на які можна натрапити й стати їх жертвами, навіть не підозрюючи про це. Ніхто не може гарантувати, що в землі під багаттям, розведеним на лісовій галявині , не причаїлися снаряди війни.  Десятки людей отримують поранення і каліцтва, гинуть як від незнання  правил безпеки при знаходженні вибухонебезпечних предметів так і від необережності. Гра з вибухонебезпечними предметами загрожує  здоров′ю не лише тому, хто вирішив пограти, але і  товаришеві , що знаходиться поруч.                                           
   Провідний інспектор Гонтар П. С., наголосив на тому, що найпильнішу увагу приділяють піротехнічним засобам: петардам, хлопавкам, бенгальським вогням, ракетницям. Ці предмети здатні розриватися в руках людини, яка не вміє з ними поводитися. Невміле та неграмотне використання піротехнічних виробів іноді призводить до непередбачуваних ситуацій: палаючі ракети залітають на балкони квартир, розбивають шибки вікон у будинках. Унаслідок необережного поводження з петардами трапляються нещасні випадки, під час  яких немало людей, а особливо дітей, отримують травми очей, опіки рук тощо.
     Щоб уникнути  нещасних випадків, слід точно знати інструкції щодо  використання петард у побуті, дотримуватися правил поводження з вибухонебезпечними знахідками.
     Працівники МЧС закликали   дітей  любити життя і берегти себе від нещасних випадків, турбуватися про себе, про свою безпеку. Берегти своє життя заради свого майбутнього і майбутнього нашої країни.
http://karl-gymnasium.at.ua/2a/050505.png    http://karl-gymnasium.at.ua/2a/060606.jpg

ДодавДодав: Олена_Павлівна | ДатаДата: 19.03.2015, 20:54 | Розділ: 8-А

 У березні нинішнього року по всіх телеканалах пройшли сюжети про штурм російськими «зеленими чоловічками»  десантного корабля  «КОСТЯНТИН ОЛЬШАНСЬКИЙ», про те,  що  переважна кількість команди прийняла  присягу на вірність Росії 128 морських піхотинців 108 перейшли на бік цієї держави, 20 залишились несхитними даній клятві, Україні. Серед них і наш земляк, мешканець Карлівки, випускник гімназії  СЕРГІЙ ЄСЬКОВ.  Ми зустрілися з мамою військовослужбовця, яка розповіла про свого сина.
«Сергій був спокійний і розважливим, вродливим, серйозним не по літах.  Сина завжди приваблювали сильні й мужні люди.  Учився добре, був допитливим і слухняним, мав свою мету в житті й наполегливо йшов до неї. А ще він мріяв побачити море.   Вступивши до Одеського морехідного училища, не байдикував: старанно навчався й працював, серйозно зайнявся боксом.  Поглиблював знання з англійської мови, особливо технічною мовою. Був ніжним, лагідним, оберігав мене від хвилювань. Ніколи не жалівся на труднощі. Про всі події, що трапилися на кораблі,  дізналась з Інтернету та  телебачення.    На моє запитання: «Як справи?»  Сергій відповідав : «Мамо,  все ОКЕЙ».  На сьогоднішній день син проходить службу  в Одесі на сторожовому  катері»        

http://karl-gymnasium.at.ua/2a/09090909.jpg    http://karl-gymnasium.at.ua/2a/00880088.jpg

                                         http://karl-gymnasium.at.ua/2a/070707.png

1-10 11-11