Меню сайту

Головна сторінка Гімназія сьогодні Доступ до публічної інформації Навчальний процес Історична довідка Методична робота Профком Самоврядування ЗНО та ДПА Безпека життєдіяльності Екскурсія гімназією

Освітні новини

педпреса

Календар

НАЙБЛИЖЧІ СВЯТА

    Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

ГІМН ГІМНАЗІЇ

Браузер для сайту

Наш сайт адаптований під браузери:
У випадку некоректної роботи сайту, оновіть ваш браузер та Adobe Flash Player до останньої версії!

МІНІ - ПРОФІЛЬ

Добрий день, Гість
Гість, ми раді Вас бачити.

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Нас відвідали

Головна » Статті » 1-Б

У категорії матеріалів: 4
Показано матеріалів: 1-4

Сортувати за: Даті · Назві · Рейтингу · Коментарям · Переглядам
ДодавДодав: Яніна_Володимирівна | ДатаДата: 05.12.2016, 18:44 | Розділ: 1-Б

Маленькі першокласники вчаться дружити

   Час розставляє все на свої місця, кожному дає відповідну історичну оцінку. Сьогодні праці В.Сухомлинського перевидаються не тільки в Україні, але й за кордоном, їх не лише читають, а й вивчають.

   Вивчають Сухомлинського, прислухаються до його мудрих порад та настанов політики і бізнесмени, науковці і економісти, правознавці та програмісти, лікарі і вчителі, - всі, кому небайдуже майбутнє нашої країни – діти.

   Однією із перших сходинок становлення маленької дитини є початкова школа. Головним завданням вчителів є формування повноцінної особистості дитини через розкриття її природних здібностей, розвиток її інтелекту та креативності, формування її духовності та соціальної компетентності. В цьому педагогам допомагають ідеї, думки та напрацювання В.Сухомлинського, його творча спадщина та система роботи.

    Використовуючи спадщину Сухомлинського в своїй роботі, вчителі виховують інтерес до його творчості, розвивають мислення та мовлення учнів, їхні пізнавальні здібності, вчать школярів наслідувати позитивні риси героїв у прочитаних оповіданнях,  бачити красу навколо  себе, словами та емоціями передавати  свій настрій,  ставлення до баченого, прочитаного.

    Нещодавно в 1 – Б класі відбулась година спілкування « Ти і твої друзі», метою якої було розкрити значення дружби в житті людини, навчити дітей правильно вибирати друзів, знайомитись, спілкуватись і товаришувати. 

   Маленькі першокласники уважно слухали аудіозаписи творів В.Сухомлинського, аналізували вчинки героїв.  Вони з’ясували , що головна думка казки «Фіалка і бджілка» - своїх друзів поважай і в біді не забувай, а казки «Лялька з відбитою ручкою» - нових друзів май, а старих не забувай.

    Діти складали  правила дружби, приймали участь у грі – пантомімі «Спілкування з другом», розмірковували, що потрібно робити, щоб їх клас став ще дружнішим.

    А  в кінці заходу  першокласники вирізали з паперу долоньки і створили з них символічне коло дружби.
 

ДодавДодав: Яніна_Володимирівна | ДатаДата: 03.06.2016, 11:01 | Розділ: 1-Б

ДодавДодав: Яніна_Володимирівна | ДатаДата: 25.05.2016, 10:56 | Розділ: 1-Б

ДодавДодав: Яніна_Володимирівна | ДатаДата: 05.09.2015, 10:52 | Розділ: 1-Б