Головна » Статті » 2-А

Сортувати за: Даті · Назві · Рейтингу · Коментарям · Переглядам
ДодавДодав: Яніна_Володимирівна | ДатаДата: 15.11.2017, 09:41 | Розділ: 2-А

Пташина їдальня

Всі ми знаємо, що маленьким пташкам, які залишилися зимувати разом з нами, живеться важко. Як дістатися до корму, вкритого кригою і снігом? Взимку птахи гинуть не від холоду, а з голоду. Саме тому  учні  та батьки 2 – А класу вирішили організувати в шкільному садку пташину їдальню, щоб підтримати маленьких пернатих друзів у скрутну для них пору. Діти разом  з батьками заздалегідь дбайливо майстрували чудові та зручні годівнички. А сьогодні, під час прогулянки, розвісили  свої веселі   « хатинки- їдальні» на дерева, насипали зернят, насіння, крихти хліба.
   Веселі маленькі гості не змусять себе довго чекати. А в подяку за частування почуємо веселе цвірінькання, що означає: « Спасибі!»

ДодавДодав: Яніна_Володимирівна | ДатаДата: 20.04.2017, 14:41 | Розділ: 2-А

ДодавДодав: Яніна_Володимирівна | ДатаДата: 25.12.2016, 12:15 | Розділ: 2-А

22 грудня учні 2 – А класу  мали змогу долучитися до прекрасного світу куліс.

Поїздка у театр, практичне знайомство зі сценічною дією, як основою цього виду мистецтва, має величезне виховне значення, сприяє розвитку творчих можливостей, виховує у дітей спостережливість, увагу, творчу ініціативу і культуру мовлення.

Відвідавши Полтавський академічний музично-драматичний театр ім. М. В. Гоголя, хлопці та дівчата отримали величезне задоволення від чудової гри акторів у спектаклі «Дванадцять місяців».

ДодавДодав: Яніна_Володимирівна | ДатаДата: 16.12.2016, 12:04 | Розділ: 2-А

У народі кажуть, що взимку скільки днів, стільки й свят. І одним з найбажаніших і найулюбленіших для дітей є свято святого Миколая.

У Карлівській районній бібліотеці для дітей 16 грудня 2016 року пройшла  літературно – музична година  «День святого Миколая  – душа весело співає».

Дня Святого Миколая чекають усі діти, і кожен вірить, що Миколай не обмине його своєю милістю. А приходить Святий до чемних, старанних, слухняних дітей. Саме такими весь рік були маленькі читачі – учні   2 - А  класу, яких бібліотекарі центральної бібліотеки для дітей запросили на захід. Розпочалося свято з благословення читайликів на добрі вчинки.  І, звичайно ж, були веселі розваги, змагання, конкурси та вікторини. Завершилось свято виконанням пісні. Не залишились маленькі читачі й без подарунків.

ДодавДодав: Яніна_Володимирівна | ДатаДата: 11.12.2016, 12:10 | Розділ: 2-А

«Забута казка — це золоте намисто, яке впало на морське дно» — кажуть старі люди. І щоб не втратили наступні покоління такого намиста, ми повинні зберігати у своїй пам’яті перлини народної мудрості, розшукувати народних мудреців, які зберігають в пам’яті безліч казок.

З метою активізації творчого потенціалу, виявлення і розвитку талановитих дітей у нашому навчальному закладі було проведено Тиждень театрального мистецтва.

Учні 2 – А класу продемонстрували присутнім інсценізацію казки «Рукавичка». Маленькі актори чудово справилися зі своєю роллю.

ДодавДодав: Яніна_Володимирівна | ДатаДата: 26.10.2016, 18:47 | Розділ: 2-А

Книга – це один з головних засобів навчання, розвитку та душевної насолоди. Спілкування з книгою допомагає оволодіти певними знаннями, прилучає до культурних надбань і цінностей українського народу, його звичаїв і традицій. Читати систематично й осмислено дітей навчає школа, а бібліотека допомагає  залучати  до читання книжок, пропагує книгу, розвиває художній  смак і самостійність суджень дітей.

28 вересня 2016 р. учні 2-А класу відвідали районну  бібліотеку для дітей  з нагоди Міжнародного дня бібліотек.

Саме з цією метою було організовано  пізнавально-оглядову екскурсію під назвою «У світі книги чарівної». Екскурсію провела бібліотекар відділу обслуговування 1-4 класів, яка ознайомила дітей з книжковим фондом, провівши захоплюючу мандрівку книжковими та тематичними виставками, що представлені у відділі обслуговування 1-4 класів. Також бібліотекар познайомила дітей з правилами користування книгою та бібліотекою, розповіла їм про абетковий та систематичний каталог, ознайомила з тематичними  полицями дитячого фонду, а також проінформувала про нові надходження літератури для дітей. В ході екскурсії діти ознайомилися з куточком користувача Інтернету та правилами безпечної роботи з комп’ютером. У дівчаток особливе захоплення викликала виставка «Суперстильна дівчинка – це ти», а хлопчиків захопили книги про транспорт та пригоди. Цікавим доповненням екскурсії стала захоплююча вікторина «Відгадай казкового героя» та аукціон загадок. Весело та радісно було в цей день в бібліотеці. Діти, які побували на екскурсії, мали змогу записатися до бібліотеки і стати новими читачами. Всім дуже сподобалась цікава та пізнавальна екскурсія.