Головна » Статті » 9-В

Сортувати за: Даті · Назві · Рейтингу · Коментарям · Переглядам
ДодавДодав: Владислав_Васько | ДатаДата: 23.12.2012, 01:08 | Розділ: 9-В

Відсьогодні у нас у 8-В класі поряд з нами буде жити
«Дерево добрих справ». Воно допоможе нам планувати
важливі справи. Які ми запишемо на листочках.
Весною і літом дерево буде зеленим, восени-жовтим,
а взимку-білосніжним. Надворі початок осені і наше
дерево доброти сьогодні вперше одягнулось у жовте
вбрання. І кожен учень нашого класу взяв один листочок
і записав туди добру справу.

Доброта-найбільша цінність нашого життя.
Так, це саме та якість, що коштує так дешево, але
цінується так дорого.

Не лінуйтесь робити добро,
Лише зла не бажайте нікому,
Бо воно як велика гора,
Стане вам на шляхові земному.

Кореспондент шкільної газети Омельченко Юлія

ДодавДодав: Владислав_Васько | ДатаДата: 06.12.2012, 01:08 | Розділ: 9-В

Усім відомо, що 20 березня – Міжнародний день французької мови, а учні 8-В класу Карлівської гімназії ім. Ніни Герасименко не дочекалися весни, і вирішили провести відкритий урок восени. Подорожували вони планетою Земля, у пошуках 7 чудес світу, а також України. Вони не тільки милувалися красою нашого світу, а й навчалися берегти навколишнє середовище не забруднюючи його. Частинку своїх знань їм подарували вчителі, розповівши цікаві факти про кислотні дощі та про екологію довкілля. А також школярі переглядали фільм під назвою «Усі люблять китів», про врятування життя цим тваринам, які не мали змоги дихати, бо вода покрилася кригою, та була лише одна ополонка. Та нажаль перегляд перервав дзвінок на перерву, тож домашнім завданням було скласти цього фільму. Я впевнена, що учні здобули массу цікавого та повчального, що знадобиться їм у подальшому житті. Сподіваємося, що вчителям також сподобався цей урок, до тогож, викладач французької мови Ланнівської школи похвалила школярів, отже старання були недаремними.

ДодавДодав: Владислав_Васько | ДатаДата: 28.12.2011, 01:09 | Розділ: 9-В

26 грудня 2011 року відбувся феєричний бал Снігуроньок. Чарівні леді прибули до РБК з усіх шкіл Карлівського району. А я мала честь представляти нашу гімназію імені Ніни Герасименко.
Виявилось, що бути Снігуронькою – нелегка справа. Кожного дня я розучувала вірші, повторювала танці. А скільки часу і зусиль вклала вся моя родина  у створення образу: дідусь поїхав у Полтаву по тканину, тато майструє кокошник, бабуся обшиває, матуся в’яже бісером… Та всі зусилля того були варті! Зізнаюсь, я сама себе не впізнала в люстеркові, коли була повністю одягнена!
   Я дуже вдячна кожному, хто допомогав мені в підготовці художніх номерів: хореографу Олені Вікторівні Губар; Сашуні Скоковській, Юлі Омельченко, Дашуні Палатай, Анюті Дяченко, Танюшці Воскобойник, Катрусі Положишник – ученицям 7-В класу, моїм однокласницям і надійним подружкам; Владочці Хомутник з 4-А класу – маленькому Зайчикові; Юрі Руденко, учню 9-Б класу, моєму партнеру у вальсі, доброму і привітному; Вікторії Валентинівні Жмак, яка створила за лічені хвилини дивовижний морозний візерунок на моєму обличчі. А ще обов’язково хочу подякувати усім, хто прийшов до РБК і підтримав наші виступи оплесками і усмішками.
   Гадаю, якби бал проходив у звичному форматі конкурсу,  нам перемога гарантована! =)

ДодавДодав: Владислав_Васько | ДатаДата: 12.12.2011, 01:09 | Розділ: 9-В