Головна » Статті » 11-Б

У категорії матеріалів: 7

Сортувати за: Даті · Назві · Рейтингу · Коментарям · Переглядам
ДодавДодав: Яніна_Володимирівна | ДатаДата: 30.01.2017, 19:33 | Розділ: 11-Б

В січні було проведено виховне  заняття в 11-Б класі на тему «Міфи та факти про ВІЛ і СНІД»  . Воно присвячене проблемі профілактики ВІЛ/СНІДу і не тільки. СНІД – одна з найважливіших і трагічних проблем, що виникли перед людством наприкінці XX сторіччя. Та головна проблема навіть не в тому, що Всесвітня організація охорони здоров'я (ВООЗ) офіційно зареєструвала понад 40 мільйонів ВІЛ-інфікованих та 16 мільйонів померлих. Проблема в тому, що ми, як і багато років тому, не хочемо всерйоз сприймати факт, що живемо в світі, в якому існує вірус імунодефіциту людини, і повірити, що проблема СНІДу і його наслідків безпосередньо стосується кожного.

ДодавДодав: Яніна_Володимирівна | ДатаДата: 04.10.2016, 17:53 | Розділ: 11-Б

Проблема безпеки дорожнього руху виникла із появою колеса та створенням транспортних засобів, які перевозили людей та вантажі. Розкопки міста Помпеї показали, що чотири тисячі років тому вже використовувались правила дорожнього руху: збереглися дорожні знаки та дорожня розмітка. Минав час, збільшувалися швидкості, зростала кількість транспортних засобів і, разом з тим, загострювалася проблема безпеки дорожнього руху.
   Зараз у світі щорічно майже 1,3 млн людей гине у дорожніх аваріях – більше 3000 людей на день – і більш, ніж половина цих людей не пересуваються автомобілем. Ще 20-50 млн чоловік у разі аварій зазнають травм.
Дорожньо-транспортний травматизм відноситься до числа трьох найпоширеніших причин загибелі осіб у віці від 5 до 44 років. У разі відсутності невідкладних та дієвих кроків дорожньо-транспортний травматизм стане, за прогнозами фахівців, п’ятою з найпоширеніших причин смерті в світі, яка щорічно забиратиме 2,4 млн. людських життів.
    З метою попередження дитячого дорожньо-транспортного травматизму і охорони життя та здоров’я дітей, на початку вересня на виховних годинах  класними керівниками був проведений Єдиний урок  з безпеки дорожнього руху.
    Хочемо нагадати , що знання та дотримання Правил дорожнього руху збереже Вам життя та здоров'я!
Знайте і пам’ятайте:
1. Кожного разу перед виходом на проїжджу частину зупиніться для спостереження за рухом на дорозі, щоб переконатися у відсутності транспортних засобів.
2. Ніколи не біжіть через проїжджу частину.
3. Перетинайте проїжджу частину по позначених пішохідних переходах, на дозволяючий зелений сигнал пішохідного світлофора.
4. При їх відсутності вибирайте таке місце переходу, звідки дорога добре проглядається з усіх боків.
5. Не виходьте із-за нерухомого транспорту, з-за кущів, не оглянувши попередньо дороги.
6. Не грайте поблизу доріг – це небезпечно.
7. Відповідно до законодавства України, керувати велосипедом на дорозі дозволено з 14 років, мопедом - з 16 років.

Учні 11-Б класу

ДодавДодав: Владислав_Васько | ДатаДата: 10.12.2012, 00:54 | Розділ: 11-Б

Грудень в нашому навчальному закладі – це місяць правовиховної роботи. У нашому класі була проведена виховна година на тему: «Права дітей в Україні», яка була присвячена Міжнародному Дню прав людини. Ця тема є для нас цікавою, тому що нам ще бракує правових знань, якими доведеться керуватися в майбутньому. Для профілактики правопорушень і поповнення знань до нас на зустріч завітала працівник соціального захисту дітей Милькова Л.О., яка розповіла нам про те, як можна захистити свої права, про наші обов’язки, а також про шкідливий вплив на дитячий організм наркотиків. Вона  пояснила, до яких наслідків призводить наркозалежність. Кожен учень зробив висновок, що може стати залежним, тому не потрібно піддаватися спокусі спробувати наркотичні речовини. Ми обираємо своє майбутнє! Здоровий спосіб життя – наш вибір!
    В листопаді наш класний танцювальний колектив приймав участь у районному конкурсі «Вальсу». Ми гідно захистили честь гімназії, зайнявши I-місце. Вже другий рік поспіль ми займаємо призові місця як на районних, так і шкільних конкурсах. Наші перемоги – це плід спільної праці, старань, а також переживань кожного за власний клас.

ДодавДодав: Владислав_Васько | ДатаДата: 10.11.2011, 00:55 | Розділ: 11-Б

Наші учні 9-Б класу з великою відповідальністю готувалися до свята вальсу. Їх виконання танцю високо оцінили не лише журі конкурсу та учні гімназії, а й усі присутні у залі. Ми зайняли почесне друге місце.

ДодавДодав: Владислав_Васько | ДатаДата: 04.10.2011, 00:55 | Розділ: 11-Б

Учні 9-Б – із 5-го класу є членами пошукового загону «Пам'ять» при шкільному Музеї Бойової Слави.
Діти доглядають могилу Сараєва Володимира Андрійовича, льотчика-винищуваща, ветерана Великої Вітчизняної війни, що закріплена за гімназією.
   На фото: активний член пошукового загону, активіст громадського життя школи та класу Руденко Ю. біля могили Сараєва В.А., а також наш класний керівник Безсмертна В.І з іншими членами гуртка.