Меню сайту

Головна сторінка Гімназія сьогодні Доступ до публічної інформації Навчальний процес Історична довідка Методична робота Профком Самоврядування ЗНО та ДПА Безпека життєдіяльності Екскурсія гімназією

Освітні новини

педпреса

Календар

НАЙБЛИЖЧІ СВЯТА

    Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

ГІМН ГІМНАЗІЇ

Браузер для сайту

Наш сайт адаптований під браузери:
У випадку некоректної роботи сайту, оновіть ваш браузер та Adobe Flash Player до останньої версії!

МІНІ - ПРОФІЛЬ

Добрий день, Гість
Гість, ми раді Вас бачити.

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Нас відвідали

Головна » Статті » 10-А

У категорії матеріалів: 11
Показано матеріалів: 1-10
Сторінки: 1 2 »

Сортувати за: Даті · Назві · Рейтингу · Коментарям · Переглядам
ДодавДодав: Яніна_Володимирівна | ДатаДата: 26.03.2017, 09:48 | Розділ: 10-А

 Молодь обирає здоров’я

 

       Шкільна агітбригада «Сімейка» разом зі своїм тренером Боровик Л.А. представили свою програму «Здоров’я – це життя» на районному конкурсі агітбригад. Дякуємо вам, наші юні красуні, за яскравість, енергію, оптимізм, позитив, артистичність!!! А ще за зайняте почесне І місце!!! Вдалого вам виступу на обласному конкурсі.

ДодавДодав: Яніна_Володимирівна | ДатаДата: 22.02.2017, 13:44 | Розділ: 10-А

   

 

 

 

   22 лютого в гімназії проходив день зарубіжної літератури. У нашому класі відбувся  усний журнал присвячений творчості С.Єсєніна «Ми всі- частини одного дивого світу.» Кожен із поетів приходить до нас по своєму:хтось запам’ятовується чудовою мелодійністю віршованих рядків,хтось входить у душу ніжністю почуттів,хтось вкарбовується лунким гаслом,стійкими принципами,хтось виразними образами та неповторністю новаторського обличчя.

  Єсєнін прийшов до нас чарівними чистими барвами.Нескінченний ланцюг зимових,осінніх,вечірніх,ранкових кольорів в поезії Єсєніна.
   У віршах Єсєніна ми відчули мотив смутку,жалю про швидкоплинну молодість.
І все ж,незважаючи на почуття смутку,що пронизує багато віршів поета,вони не звучать песимістично; їх зігріває вірша в душевні сили людини. Сам поет говорив : «Моя лірика жива однією великою любов`ю до Батьківщини!»

ДодавДодав: Яніна_Володимирівна | ДатаДата: 15.02.2017, 11:54 | Розділ: 10-А

    Двадцять вісім років тому останній радянський солдат покинув африканську землю.
Цього дня ми з глибокою шаною звертаємось до всіх синів і дочок України,яким довелося брати участь у цій війні. Ми шануємо їх героїзм і  звитягу.Ми захоплюємося кращими людськими якостями тих,хто пройшов крізь Афганістан з миротворчою місією. Сьогодні ми вшановуємо пам`ять загиблих . ми схиляємо голови перед їх подвигом,мужністю,та витримкою.
    Всім воїнам-інтернаціоналістам,учасникам бойових дій на територіях інших держав мійного здоров`я ,щастя і нових звершень ім`я  нашої Батьківщини-України.



 

ДодавДодав: Яніна_Володимирівна | ДатаДата: 19.01.2017, 09:04 | Розділ: 10-А

Фанфік

     Не що давно до нас у школу завітала поетеса Галина Вовченко. Звісно, така нагода випадає не часто.

    Поетеса читала свої вірші. Галина Вовченко переконала нас, що життя прекрасне, що не тільки літо, осінь та весна – чудові пори року, а й зима також. Кожен рядок поезії мов глибокий зміст. Я дуже щаслива, що ця людина приїхала до нас в школу, бо на той момент я відчувала маленьку депресію, а Галина Вовченко своїми словами « розігнала» її, вона ніби надала мені сили, за що я дуже вдячна їй.

    18 січня 2017року в актовій залі Карлівської гімназії імені Ніни Герасименко відбулася зустріч учнів 10-11 класів з письменницею Галиною Вовченко, Слєпцовим Володимиром Анатолійовичем та Вірою Мовчан. Під час зустрічі учні мали ексклюзивну можливість почути  прекрасні вірші, загадки та твори від їх авторів.

    Також виступ письменників супроводжувався музичними творами у виконанні неперевершеної Віри Мовчан. Протягом зустрічі ми могли насолодитися поезією та музикою, вступити в діалог з письменниками. Не обійшлося і без презентування авторського календаря – Галини Вовченко нових збірок Володимира Анатолійовича
    Ми дізнались багато нового про  цю велику поетесу, а найголовніше те, що вона наша землячка. На мою думку, Карлівка повинна пишатись такими цікавими людьми.

ДодавДодав: Яніна_Володимирівна | ДатаДата: 26.10.2016, 18:32 | Розділ: 10-А

 Книга – це  духовний заповіт одного покоління іншому.
                                                                                                                                                              А. І. Герцен


      Напередодні дня бібліотекаря учні 10 класу відвідали районну бібліотеку для дорослих. У спілкуванні з працівниками бібліотеки  -  Плахотничою С. Л. та Глазко С. Л. діти дізналися про призначення книги, про те ,що спілкування з книгою допомагає людині розвиватися та вдосконалюватися. Завдяки книгам, ми можемо прослідковувати еволюцію світогляду людини, суспільного устрою, етичних норм. Під час проведення вікторини « Знавці літератури» старшокласники давали відповіді на питання із світової та української літератури,  показали свої знання з літератури  письменників та поетів Полтавщини. Кращими були Хоменко Владислав, Баган Павло, Афанаскіна Євгенія.
     Десятикласники усвідомили, що книга—це справжня скарбничка мудрості.  Люди в Україні книгу шанували здавна, ще з часів Київської Русі.  Першу бібліотеку заснував Ярослав Мудрий, при ньому книга та бібліотечна справа набула великого розквіту. Недаремно народна мудрість каже, що книга вчить як на світі жити. І це дійсно так…. Вона розкриває нам цікавий світ , допомагає мандрувати через століття і краще розуміти сьогодення.

 

ДодавДодав: Яніна_Володимирівна | ДатаДата: 24.02.2016, 12:47 | Розділ: 10-А

     Наш 10-А клас є дружнім та веселим. Ми проводимо в школі половину свого часу, і більшу частину з нього — в класі, сидячи на уроках, спільно працюючи. На перерві галасуємо та сміємося, а на канікулах та вихідних організовуємо якісь розваги. Ми з радістю беремо участь у позаурочних заходах: інтелектуальних, спортивних та розважальних; підготовці та проведенні різних вечорів, концертів, змагань. Це дуже зближує. Саме такі заходи роблять нас дружними, згуртованими. Так минає день за днем, рік за роком безтурботного і водночас насиченого шкільного життя. 
      З приходом зимової сніжної пори ми відправилися на прогулянку з санчатами. На вулиці було дуже холодно, мороз щипав наші щічки. На свіжому повітрі ми провели декілька годин, трохи замерзли і грілися гарячим чаєм з термосу. З хорошим настроєм та морем позитивних вражень поверталися з прогулянки додому. 
    Розповідати про життя нашого класу та відносини одного з одним можна нескінченно. Ми, як справжня сім’я, щиро радіємо успіхам своїх товаришів і співчуваємо нещастям. Я щиро сподіваюся, що наша справжня дружба не скінчиться тоді, коли ми закінчимо школу!

 

ДодавДодав: Яніна_Володимирівна | ДатаДата: 12.03.2013, 01:01 | Розділ: 10-А

    Наша рідна мова впродовж століть, попри всі утиски, обмеження, переслідування і заборони за панування різних режимів, зберегла й себе, і свого творця - український народ! Про її красу, багатство і милозвучність відомо в усьому світі! Мова - наша душа!
    Саме такі слова звучали в  Міжнародний день рідної мови. Наш 9 – А клас також не залишився байдужим до такого свята. Ми зібралися в районній книгозбірні, де мали змогу показати свої знання та любов до українського слова.
Під час цього дійства клас розділився на дві команди: «Ентузіасти» та «Допитливі». Як і хлопці, так і дівчата  з великим задоволенням брали участь у різноманітних конкурсах: "Далі, далі", "Перекладач", "Острів мовних скарбів", відповідали на запитання вікторини.
Ми всі сподіваємося,що ще зможемо взяти участь у таких конкурсах. І не тільки наш клас,а й інші також отримають задоволення від приємно проведеного часу!
                                                                     

ДодавДодав: Яніна_Володимирівна | ДатаДата: 16.01.2013, 01:02 | Розділ: 10-А

       У січні 2013 року  ми відвідали Карлівський районний центр зайнятості.Метою проведення цього заходу було ознайомитися з професіями та їх напрямками.Всім бажаючим пропонували пройти тест на професійну орієнтацію у виборі професії. Спеціаліст РЦЗ Юлія Степанюк розповідала нам докладно та зрозуміло. Ми охоче задавали запитання: які на даний момент професії користуються попитом, до яких вищих закладів краще вступати, чи можлива зараз праця без вищої освіти .Також ми побачили графік зростання чи падіння з кожної із професій. Кожен для себе зробив висновок, в яких на далі напрямках він буде розвиватися. Ми були задоволенні цією пізнавальною екскурсією.
                                                                          http://karl-gymnasium.at.ua/class_visti/6485263638998666.jpg

ДодавДодав: Яніна_Володимирівна | ДатаДата: 25.12.2012, 01:02 | Розділ: 10-А

     Здається нещодавно в Карлівській районній бібліотеці був проведений турнір правознавців "У країні Феміди"
Ми з великим задоволенням взяли в ньому участь. Турнір проходив у формі змагання. Дві команди нашого 9 – А класу: "Хлопці" та "Дівчата" демонстрували знання права і закону.
     У ході конкурсів "Юридичний марафон", "Буква закону", "Юний шифрувальник", "Юридичний семафор" було виявлено переможців. Ними стали "Хлопці".
     Крім того, для нас була організована книжкова виставка "Мої права - моє життя", на якій були представлені нормативно-правові акти, що захищають права та свободи людини.
Увесь 9 – А клас виніс свій урок для себе після такого змагання. Ми всі отримали додаткові знання та деякий життєвий досвід. Чекаємо на нові турніри!
                                                     http://karl-gymnasium.at.ua/class_visti/588965636963.jpg

ДодавДодав: Владислав_Васько | ДатаДата: 29.11.2012, 01:02 | Розділ: 10-А

    Мало знайдеться в історії не тільки України, а й світу таких жахливих трагедій, як голодомор 1932-1933 рр. В нашій історії є чорна смуга знущань над українським народом. Два роки українці страждали від жорстокості влади, дії якої призвели до голодомору. Лише згадка про цю жахливу за своїм масштабом подію викликають мурашки жалю, смуту та сльози за тих, хто помер страшною смертю в той тяжкий час для української нації. Ми повинні пам'ятати , яку жахливу ціну заплатив український народ за право жити. У ті жахливі часи сталінського терору кожен прожитий день був подвигом. Але побачений світанок не втілював надії. Сонце не зігрівало голодних очей, та холодних, обідраних душ. Голодомор приніс не лише страждання і мученицьку смерть. Він приніс на українську землю страх, який досі живе серед нас. Лише правда про геноцид українського народу і пам'ять про кожного невинного убієнного може звільнити націю від цього страшного спадку. Нашим обов’язком є збереження не тільки пам’яті тих, чиє життя погасло наче свічка, яка так і не встигла розгорітися, а і прислухатися до тих, хто був безпосереднім очевидцем та учасником жахливих подій, хто ще є поміж нас. Про тих хто досі пам’ятає весь трагізм тієї епохи, хто й досі вночі прокидається від найболючіших снів, які не дають забути весь біль від побаченого в дитинстві. Однією з вижившихих героїв є Заворотня Ніна Харлампіївна, яка розказувала свою історію учням 9-А класу. Вона з сльозами на очах весь час повторювала: "Що ми повинні пам’ятати минуле. Пам’ятати найболючіше, не забувати страждань, через які пройшов український народ” .Ніна Харлапіївна і її сім’я вижила за велінням долі. Одного дня її батько не попрощавшись пішов з дому. Всі гадали , що він загинув ,але навіть сил плакати у них не було. Через чотири дня він повернувся ,але не сам з ним було ще три людини в яких в руках були мішки з борошном, крупою та іншим. Всі неймовірно зраділи коли батько їм приготував такі омріяні галушки. За допомогою цих продуктів вижили не тільки вони , а ще й деякі їхні сусіди. Навіть у таку лиху годину ні хто і ні кого не залишав у біді. Чого тільки заплакані очі тієї безневинної дитини не бачили. По дорозі з дому до кухні дівчинка разом зі своїм молодшим братом побачили двох рудих коняк з возом, у якому було багато бездиханних тіл. Двоє людей кидали у велику чорну яму мертві тіла, але діти замітили що хтось підняв руки , з жахливим криком вони побігли додому і ще декілька днів вони не могли прийти до тями після пережитого страху. По закінченню своєї розповіді вона сказала: «Той, хто не знає свого минулого, не вартий свого майбутнього». Я вважаю, що моє покоління просто не має права забувати ті жахливі моменти, що пережили батьки наших дідусів. Голодомор 32–33 років був справжнім випробуванням для українського народу, і на жаль, не у всіх вистачило сил пройти його. Людей, що мусили відчути ті жорстокі катування, залишилось небагато, і ми забов’язані піклуватись про них. Своїм ставленням до майбутнього, та серйозністю намірів, ми повинні довести, що український народ не дарма пройшов пекло в ті роки , втративши безліч ненароджених геніїв. Давайте не забудемо 24 листопада о 19.32 за місцевим часом запалити свічки і вшановувавши хвилиною мовчання пам'ять загиблих українських людей від голодомору.Та важливо, щоб свічі пам’яті були і в душі кожного українця.

1-10 11-11