Меню сайту

Головна сторінка Гімназія сьогодні Доступ до публічної інформації Навчальний процес Історична довідка Методична робота Профком Самоврядування ЗНО та ДПА Безпека життєдіяльності Екскурсія гімназією

Освітні новини

педпреса

Календар

НАЙБЛИЖЧІ СВЯТА

    Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

ГІМН ГІМНАЗІЇ

Браузер для сайту

Наш сайт адаптований під браузери:
У випадку некоректної роботи сайту, оновіть ваш браузер та Adobe Flash Player до останньої версії!

МІНІ - ПРОФІЛЬ

Добрий день, Гість
Гість, ми раді Вас бачити.

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Нас відвідали

Головна » Статті » 3-Б

У категорії матеріалів: 18
Показано матеріалів: 1-10
Сторінки: 1 2 »

Сортувати за: Даті · Назві · Рейтингу · Коментарям · Переглядам
ДодавДодав: Яніна_Володимирівна | ДатаДата: 20.02.2018, 09:40 | Розділ: 3-Б

День гуманітарних наук у початковій школі


      В рамках Дня гуманітарних наук 20 лютого 2018 року серед третьокласників проводився квест знавців української мови.  25 учасників за обмежений час мали здолати 6 перешкод. Звичайно, для наших учнів то були не перешкоди, а так, звичайні завдання. Бо і будову слова учні навчились визначати, і розпізнавати помилки у словах (навіть словникових!), і сенкани складати. 
    За відгуками учасників, найскладнішим виявилось завдання на розпізнавання фразеологізмів за жартівливими малюнками. Це, певно, тому, що повсякденна мова наша збідніла, рідко почуєш від мами: «Мій ти мазунчику, що ж тепер води в рот набрав?». Або від учителя: «Забув зошита? Певно, за носа мене водиш…». Втрачаємо, губимо перлини мови. 
Та був і найвеселіший крок: знайомство з «чи то овочем, чи фруктом», як пояснюють учасники. Описати «те, не знаю що» виявилось непросто, але ж цікаво!
З підсумками оцінювання робіт переможців виявилося четверо: Софійка Дядіченко і Софійка Литовченко, Марійка Луньова і Олексійко Пилипець. А позаяк старались усі, то й солодкі гостинчики від організаторів отримав кожен. 

ДодавДодав: Яніна_Володимирівна | ДатаДата: 11.12.2017, 09:35 | Розділ: 3-Б

Звідки приходить казка?


      Цю подорож ми планували чи не весь минулий рік. З одного боку, ми вже досить дорослі для далеких мандрівок. З іншого, - мабуть, малі, коли досі не знаємо, хто, де і як виготовляє дивовижні ялинкові кульки. 
Передноворічний час – саме та пора, коли виникають дива. Отже, і час їх розгадки. Ми в Клавдіїво – Тарасово, селищі, яке з 1948 року є лідером на східноєвропейському ринку скляних ялинкових прикрас. Супроводжують нас, звичайно ж, ельфи. Вони і зі складувами нас познайомили, і показали магію сріблення прозорих кульок. А вже розписом ми зайнялись самі: що ж, даремно третій рік вивчаємо образотворче мистецтво?!
     Звісно, це жарт. Адже таких дивовижних малюнків і орнаментів, які панують у художньому цеху,  не може навіть уявити простий чоловік. Це магія. Неповторна і… досить дорога. Але після мандрівки кожен міг прикрасити свою ялинку і власноруч виготовленим шедевром, і придбаною в королівстві краси ексклюзивною іграшкою:)

ДодавДодав: Яніна_Володимирівна | ДатаДата: 07.10.2017, 09:29 | Розділ: 3-Б

   Вчимось мислити

Креативно мислити, дискутувати, аргументувати свою точку зору замість того, щоб пасивно сприймати інформацію – ось чого вчаться наші малюки-початківці на заняттях з філософії для дітей. Кімната вже повністю обладнана, тому ми з нетерпінням чекаємо нової зустрічі за столиками-трапеціями, які легко трансформуються в коло чи квіточку. Або ж на килимку спілкування, де в колі однодумців чи опонентів можна викладати будь-які власні судження. Та навіть простір влаштовано так, що не збагнеш, де тут фронтальна частина, а де «задня парта». 
   Проте ж ми поспішаємо до кімнати філософії не задля розваг. Маємо серйозну мету: розв’язати філософський вузол, що бентежить розум і уяву. Чи задумувались ви, звідки дерев’яні іграшки в театрі Карабаса Барабаса знали Буратіно? Чому ліричні вірші Шевченка мають наліт смутку? Що означає «знати людину»? 
Ми задумались. І скоро дамо відповіді на всі запитання. Ось прочитаємо розумні книги, послухаємо думки експертів, влаштуємо дискусію і знайдемо істину. 

ДодавДодав: Олена_Павлівна | ДатаДата: 08.03.2017, 18:40 | Розділ: 3-Б

      http://karl-gymnasium.at.ua/2a/000007777.jpg    http://karl-gymnasium.at.ua/2a/000009999.jpg

ДодавДодав: Олена_Павлівна | ДатаДата: 08.03.2017, 18:26 | Розділ: 3-Б

6 березня у 3-Б класі відбулася презентація  інформаційних проектів з предмету « Я у світі» по темі
 « Державна символіка. Історія нашого герба».
Україна! Наша рідна земля, наша Батьківщина. Вона для всіх, хто її поважає і любить, вона – колиска найкращих у світі пісень, вона – вічна надія  на волю і кращу долю. Всім нам випало неймовірне  щастя – народитися і жити в одній з найкращих країн всього світу – Україні. Метою даного проекту було виховання патріотизму і громадянської відповідальності, розширити знання про історію виникнення герба України   про його  історичну сутність і значення в різний період історії . Розвивати логічне мислення . Сформувати навики роботи з довідниками, Інтернет - ресурсами .
http://karl-gymnasium.at.ua/2a/0000005555-2-.jpg   http://karl-gymnasium.at.ua/2a/0000005555-1-.jpg

 

ДодавДодав: Олена_Павлівна | ДатаДата: 14.02.2017, 20:48 | Розділ: 3-Б

  У цьому навчальному році у 3- Б класі відбулися відкриті уроки з літературного читання « Чия відвага, того й перемога. Українська народна казка «Кирило Кожум’яка» та з природознавства урок-презентація дослідницьких проектів по темі «Сонце- джерело енергії на Землі».
16 грудня 2016 року відбулося районне методичне об’єднання учителів початкових класів де Яковлєва І.В. та учні 3-Б класу проводили відкритий урок з предмету «Я у світі» з елементами філософії дляучнів початкової школи « Людські чесноти. Доброта».

http://karl-gymnasium.at.ua/2a/88888888.jpg   http://karl-gymnasium.at.ua/2a/555555555.jpg

ДодавДодав: Олена_Павлівна | ДатаДата: 14.02.2017, 20:30 | Розділ: 3-Б

 8 листопада 2016 року учні 3-Б класу радо запросили усіх на свято " Леді Осінь запрошує на бал". Під чаруючі ноти вальсу на сцені розігралася справжня казка, участь у якій прийняли всі учні класу. Леді Осінь ( Камардіна Анна) та її помічники осінні листочки ( Бобир Саша, Халепа Анастасія, Пікалова Катерина), осінні місяці( Пономаренко А., Пархоменко А, Старик В.) вирушили на пошуки чарівної палітри з фарбами та віночка Леді Осені. На допомогу прийшли вірні друзі овочі( Халепа Н, Бобир. С., Погорілий В, Савченко Б., Віблій А,) , мухомори ( Нагорний Р., Чізмар Р, Золотарьов О.) , Вітер ( Коломієць А). Заважала діткам проводити свято Кікімора Безбарвна, з роллю якої чудово справилася Асманська Д. Чудовий таночок " Краплинок" та їхноьго керівника Дощика ( Білокінь І.) підняв веселого настрою. Увиконанні Пікалової К, Камардіної А. прозвучали пісні про красу осені. Наприкінці свята всі учні затанцювали чудовий осінній вальс.
         Я , класний керівник 3-Б класу, щиро вдячна дітям за підготовку до свята та батькам за чудові костюми, коровай та оформлення сцени.
http://karl-gymnasium.at.ua/2a/11223344.jpg      http://karl-gymnasium.at.ua/2a/77665599.jpg

ДодавДодав: Яніна_Володимирівна | ДатаДата: 14.10.2016, 18:53 | Розділ: 3-Б

14 жовтня- День захисника України


          У календарі пам’ятних та знаменних дат нашої держави з’явилося нове свято – День захисника України, яке покликане насамперед згадати про звитягу предків, котрі ратними звершеннями здобували й відстоювали українську свободу та незалежність, висловити вдячність ветеранам Другої світової, які також воювали за свою землю, та героям сьогодення – українським солдатам, котрі боронять державу від зазіхань північного сусіда-агресора.
Прийміть найщиріші привітання з Днем захисника України. Миру вам, здоров’я, кипучої енергії, активного довголіття. Нехай радістю буде сповнена ваша душа, нехай людська любов і шана завжди супроводжують кожного з вас по життю. Хай завжди і в усьому щастить.
        З нагоди свята у  нашій гімназії відбулися « Козацькі забави» між командами  хлопчиків початкової школи під керівництвом учителя початкових класів Федорусь Марини Борисівни. Учаники змагались у спритності, силі, швидкості та витривалості. Вони показали, що росте гідна зміна захисників рідної землі,що козацькому роду нема переводу.

 

ДодавДодав: Яніна_Володимирівна | ДатаДата: 03.10.2016, 18:34 | Розділ: 3-Б

   З метою вивчення історії рідного краю25 вересня 2016 року  учні 3-Б класу вирушили у подорож до селища Галушківка Петриківського району Дніпровської області. Заснований запорозькими козаками наприкінці XVII століття, козацький хутір «Галушківка» був відроджений на околиці сучасного села Гречане Петриківського району, за 60 км від Дніпра, поблизу села Петриківка, де зародився петриківський розпис. Для любителів сільського туризму це своєрідна подорож у минуле, долучення до козацької старовини.
Нас  зустріли із хлібом-сіллю, як було прийнято у наших предків. Особливий інтерес представив етнографічний музей, який було відкрито в одній із садиб.
   Тут учні  побачили предмети старовини, а також покататись верхи, постріляти з лука. Дітям запропонували  освоїти гончарну справу та техніку знаменитого на весь світ петриківського розпису. Хутір «Галушківка» - єдиний етнографічний комплекс, який складається з трьох садиб ХІХ століття (музей, будинок художника та майстерня), а також козацьких укріплень з характерними атрибутами – куренями, вежами, огорожею, бойовими знаряддями. . А в шинку хутора «Галушківка» на нас  чекав традиційний козацький обід з кулішем та узваром. Відпочинок на природі  чудово доповнили прогулянки по території козацького хутора, активні розваги для дітей  на  ігровому майданчику.

 

 

1-10 11-18