Головна » Статті » 5-Б

Сторінки: « 1 2

Сортувати за: Даті · Назві · Рейтингу · Коментарям · Переглядам
ДодавДодав: Яніна_Володимирівна | ДатаДата: 21.10.2016, 13:34 | Розділ: 5-Б

Усвідомлення школярами того, що великі справи починаються із маленьких вчинків (посадженого дерева, допомоги ближньому), призводить не лише до конкретних дій, але й до набуття позитивного досвіду громадської співучасті.

От і ми, учнівський колектив 5 – Б класу (кл. керівник Петренко К.В.), працюємо над соціально – значущим проектом «Відкриті серця».  Головна мета проекту полягає в тому, щоб через реалізацію системного і цілеспрямованого комплексу заходів, сприяти вихованню патріота України, готового самовіддано розбудовувати її як суверенну, демократичну, правову і соціальну державу, виявляти національну гідність, знати і цивілізовано відстоювати свої громадянські права та виконувати обов’язки, бути конкурентоспроможним, успішно реалізовуватися в соціумі як громадянин, сім’янин, професіонал, носій української національної культури.

З вересня місяця 2016 року ми неодноразово беремо участь у допомозі воїнам АТО: передаємо продукти харчування, солодощі, малюнки та листи, які зігрівають мужні серця наших захисників.

Ми віримо, що зібрана допомога , яка несе з собою частинку Любові від самого серця, принесе хлопцям ту непереможну Силу, яка допоможе швидше здобути Перемогу.

ДодавДодав: Яніна_Володимирівна | ДатаДата: 17.09.2016, 13:28 | Розділ: 5-Б

«Пані Осінь»
З любов'ю до Карлівщини…

Мій рідний край ! Моя земля ,
Квітуча й плодовита
Тут народився й виріс я
знання отримую щодня
Моє коріння тут , моя родина
Яка завжди мене підтрима
Мій рідний край , моя ти Карлівщино !
Простори нив ,гаїв ,лісів
Ти невід’ємна частка Полтавщини
Де дитинство я ,своє провів
Тут кожна вулиця , мене в обличчя знає
куточок кожний, мені тут дорогий
Люблю я Орчика яскраві , тихі , води
які що дня я бачив на природі
І з кожним днем все більше розумію
Що жде мене,  далека путь в майбутнє :
навчатися , кар’єру здобувати
Але я знаю точно , де б я не був ,
в моєму серці  завжди буде , частинка рідної землі мій рідний дім , моя родина , Україна!

Наша квіткова композиція , присвячена рідному місту

ДодавДодав: Яніна_Володимирівна | ДатаДата: 14.09.2016, 11:01 | Розділ: 5-Б

Шкільна спортивна олімпіада

Наше кредо – перемога,

Ми ідем завжди вперед.

Дружні ми та дужі,

До спорту не байдужі!

Хто з фізкультурою на «ти»

В житті досягне він мети,

Бо в спорті - міць та сила

І для душі й для тіла!

ДодавДодав: Яніна_Володимирівна | ДатаДата: 06.09.2016, 13:25 | Розділ: 5-Б

День знань 2016

Перше вересня – це щось більше, ніж просто початок осені. Для багатьох дітей це свято. Свято нових знань, зустрічі зі шкільними друзями та вчителями. Це день, із якого починається дорога в майбутнє для кожного з нас.

Вересень щедро сонцем зігрітий.
В школу повсюди
сходяться діти.
Квіти барвисті в них у руках,
Вогники щастя ясніють в очах.
В кожного радісна усмішка сяє.
Дзвоником першим
їх школа вітає.

ДодавДодав: Яніна_Володимирівна | ДатаДата: 02.09.2016, 11:59 | Розділ: 5-Б

Знайомство та наш перший похід на природу

Перед початком нового шкільного року ми вирішили відпочити класом. Зібравшись всією великою дружнього родиною ми попрямували до лісу.  Хлопчики й дівчатка грали в м’яча, фотографувалися на фоні чудової природи, варили кашу, смажили на вогнищі сосиски та інші ласощі. Приємно всі оздоровилися й прибрали за собою територію, адже дбаємо про чистоту довкілля.

Відпочинок – це найважливіша запорука здоров`я, тому ми ведемо активний спосіб життя, щоб бути здоровими протягом всього року, адже здоров`я – це запорука всього: успіху, щастя, життя.

Перший похід нам, учням 5-Б класу, запам’ятається надовго!