Головна » Файли » 11-Б

ДодавДодав: Владислав_Васько | ДатаДата: 24.04.2024, 22:36 | 11-Б

Грудень в нашому навчальному закладі – це місяць правовиховної роботи. У нашому класі була проведена виховна година на тему: «Права дітей в Україні», яка була присвячена Міжнародному Дню прав людини. Ця тема є для нас цікавою, тому що нам ще бракує правових знань, якими доведеться керуватися в майбутньому. Для профілактики правопорушень і поповнення знань до нас на зустріч завітала працівник соціального захисту дітей Милькова Л.О., яка розповіла нам про те, як можна захистити свої права, про наші обов’язки, а також про шкідливий вплив на дитячий організм наркотиків. Вона  пояснила, до яких наслідків призводить наркозалежність. Кожен учень зробив висновок, що може стати залежним, тому не потрібно піддаватися спокусі спробувати наркотичні речовини. Ми обираємо своє майбутнє! Здоровий спосіб життя – наш вибір!
    В листопаді наш класний танцювальний колектив приймав участь у районному конкурсі «Вальсу». Ми гідно захистили честь гімназії, зайнявши I-місце. Вже другий рік поспіль ми займаємо призові місця як на районних, так і шкільних конкурсах. Наші перемоги – це плід спільної праці, старань, а також переживань кожного за власний клас.