Головна » Файли » Архів випускних класів

(4-Б 2011-2012)   17 листопада у Карлівській гімназії імені Ніни Герасименко відбувся День відкритих дверей. До школи завітали вихованці дитячих садків та їх батьки, щоб познайомитись із вчителями, поринути у світ шкільного життя,
На порозі гімназії їх гостинно зустрічали учні 4-Б класу в костюмах казкових героїв, а потім зі сцени, святково вбраної актової зали, лунали привітання від Мальвіни, Феї-чарівниці, Білочки, Ведмедика та Мишеняти, яких вміло грали юні актори класу: Калініченко А., Павленко О., Горбань О., Іванов О. та Лебедєв З..
   Під час екскурсії по школі малята мали змогу побувати на цікавих заняттях. Зокрема на уроці математики, де допомагали Мальвіні рахувати пташок, Білочці – горішки, Мишеняткові – знайдені ним зернятка. А справжнім сюрпризом для малечі, була поява Феї, яка запропонувала цікаві логвчні завдання.
   Юні актори 4-Б класу під час Дня відкритих дверей своєю грою, намагалися перенести присутніх у світ казки. І їм це вдалося !  Малюкам надовго запам’ятається ця подорож.