Головна » Файли » Архів випускних класів

Канікули, канікули!
                                                                    Нам сумувати ніколи
Під час осінніх канікул учні 3А класу в черговий раз здійснили туристичну поїздку. Цього разу шлях проліг до міста Харкова. Культурна програма була дуже насиченою.
  Спочатку діти відвідали Харківський планетарій. Тут вони дізнались, що світ зірок надзвичайно різноманітний та цікавий. Якщо умовно з’єднати між собою певні зірки,
то з’являються казкові фігури – сузір’я, кожне з яких має свою назву. Це -  Велика Ведмедиця,  Діва, Терези, Скорпіон. Цікавою була демонстрація і про Сонячну систему, яка складається з 9 планет, тисячі дрібних планет – астероїдів і комет.
  Далі  юні туристи побували в музеї природи. З цікавістю школярі слухали розповідь екскурсовода, яка супроводжувалась переглядом величезної кількості експонатів. Тут були звірі і птахи рідного краю, тварини, занесені до Червоної книги. Надзвичайно цікавою була експозиція метеликів і жуків.
  Наступна зупинка – музей пожежників. Мандруючи залами, діти познайомились з історією пожежної частини в місті Харкові, пригадали причини виникнення пожеж, навперебій розповідали екскурсоводу правила техніки безпеки, яких треба  дотримуватись під час виникнення пожежі. На згадку про зустріч працівники музею подарували гостям книгу « Азбука безпеки школяра.»
  Та кульмінацією поїздки була вистава в дельфінарії. Тут юних глядачів чекала зустріч з дельфінами та морськими котиками. Затамувавши подих, діти спостерігали, як чітко
«артисти» виконували команди своїх дресирувальників: танцювали, « співали», ловили кільця, долали різні перешкоди. Та найцікавішими були номери, які дельфіни виконували в парі зі своїми тренерами. За захоплюючу виставу глядачі нагородили всіх виступаючих бурхливими оплесками.
  Втомлені, але задоволені, повернулись юні туристи до рідної Карлівки. Тепер буде про що  згадувати до наступної поїздки.