Головна » Файли » Архів випускних класів

Зимонька-зима… З величезним задоволенням чекає її приходу дітвора. Адже вона несе довгожданий сніжок, катання на лижах, санчатах, ковзанах...

Ой зима, ти зима,
Завітала недарма.
Гори снігу намела,
Нам ялинку принесла,
Закружляв сніжинок рій.
Здрастуй, здрастуй,
Рік Новий!
         Як не згадати цієї пори про новорічно-різдвяні свята, подарунки, несподівані сюрпризи, зустріч із зеленою красунею ялинкою, Дідом Морозом, Снігуронькою та казковими героями.
          В переддень Нового року учні 3-А класу влаштували родинне свято «Білий сніг дарує ніжну ласку і розповідає білу казку». Це було справжнє новорічне дійство. Спочатку діти привітали всіх присутніх з радісним святом і «подарували» зорепад  новорічних побажань. Продовжили виступ зимові персонажі – Віхола та Зима. Гучним сміхом супроводжувалась сценка залицянь Стецька, Чорта і Дяка до красуні Снігурки. Не залишили нікого байдужими неймовірні витівки Бабусь Ягусь (а їх завітало на свято аж шість!), непередбачувані забаганки злих розбійників, добрі справи лісових звірят. А яке свято без новорічних пісень, танців? Раз у раз у залі лунали дружні оплески, якими батьки та гості дякували юним обдаруванням за їх артистизм та виконавську майстерність.
           Не обійшлося на святі і без ігор, участь у яких брали як діти, так і дорослі.
           Час минув непомітно. Прощаючись, Дід Мороз і Снігуронька висловили свої щирі побажання дружній класній родині.