Головна » Файли » Архів випускних класів

Бібліотека… Тиша… Століття…
Тут книги розумні спокійно живуть.
У тихій величній світлиці.
А двері широко відкриті ведуть
До знань золотої скарбниці.
    Такими словами розпочалося свято відкриття центру безкоштовного доступу до Інтернету при районній дитячій бібліотеці. Карлівська районна бібліотека для дітей стала одним із 730 переможців другого раунду конкурсу з організації нових бібліотечних послуг з використання доступу до Інтернету в проекті Міжнародної програми «Бібліоміст». А нещодавно отримала комплект комп’ютерного обладнання і підключилася до мережі.
    На церемонії відкриття центру побували і учні нашого класу як майбутні комп’ютерні користувачі. І не тільки побували, а й прийняли активну участь у святі.
Ми всі тут завзяті
і хочемо теж,
як мами й тата
пізнать Інтернет.
Для цього сьогодні прийшли ми сюди,
Щоб наші знання вам усім довести.
Швидко, вірно і завзято діти відгадували загадки. А ще разом з юними артистами з музичної школи співали веселі пісні.
    Оченята юних відвідувачів світилися цікавістю і захопленням під час проведення скайп-зв’язку з Інтернет-центром центральної районної бібліотеки.
    Свято закінчилося, але й зараз можна побачити учнів нашого класу в дитячій районній бібліотеці.