Головна » Файли » 1-А

ДодавДодав: Яніна_Володимирівна | ДатаДата: 20.04.2024, 13:01 | 1-А

Новорічна феєрія!

Зима у всіх асоціюється з новорічними святами та подарунками. У всіх святковий настрій. Всі готують новорічні сюрпризи для друзів та рідних. У Карлівську гімназію імені Ніни Герасименко щороку, в грудні, приходить новорічна казка. Це родинне свято, основою якого стала виставка ялинкових іграшок - як сучасних, так і старовинних , уже стало традиційним у нашій школі.

Діти початкових класів спільно з батьками щороку беруть участь в оформленні виставки новорічних виробів. Поробки своїми руками унікальні тим, що коли займаєшся їх виготовленням, це по суті своїй вже свято, адже саме настав час для реалізації новорічних ідей - значить, час свята прийшов або вже не за горами. Для дітей, любителів майструвати, будь-які вироби, вироби, які готуються до Нового року, особливо дороги і цікаві. А коли поруч з дитиною з ентузіазмом працює мама, тато чи інші дорослі, участь яких дитині особливо дорога, тоді творчий процес перетворюється на захоплююче дійство.

Саме 13 грудня, шкільний хол перетворився на казковий сніжний палац! Фантазії батьків та дітей не було меж!

Готуючись до цьогорічної виставки, вони власними руками створили близько 100 новорічних композицій та казкових персонажів. На виставці були представлені  зимові віночки, штучні ялинки, новорічні казкові персонажі, сніжинки, сніговики , різдвяні янголи та символ 2017 року- Півник. Серед матеріалів, які були використані при створенні виробів, діти застосували папір, картон, вату, нитки,  цукерки, природні матеріали (хвою, шишки), солоне тісто,  пластикові пляшки, дерево, тканину, стрічки. Різноманітною стала й техніка, за якою виготовлялися іграшки.     Усі роботи відзначились оригінальністю та красою. Серед кращих виробів були визначені  й роботи учнів 1-А класу : «Різдвяні янголи» родин Іванова Діми та Гречка Артура, « Лялька- Сніжинка» родини Огарь Елі, «Півник Семен» Голуба Паші та Гуні Ніки, « Ялинки-сестрички» Каленіченко Соні, «Золота куля» родини Калініченка Кирила, Спінжар Соні, «Різдвяний віночок» Бухольської Елі та Спінжар Маші, « Червона ялинонька» Безсмертної Насті, «Малюки-пінгвіни» Максимчук Лізи, «Снігові кульки» Петрукович Іринки.

Такого багатого новорічного розмаїття  ми ще не бачили!!!

Особливо хочеться подякувати всім батькам, які допомогли створити таку чудову новорічну казку для всієї шкільної родини!