Головна » Файли » 1-А

ДодавДодав: Яніна_Володимирівна | ДатаДата: 24.04.2024, 02:19 | 1-А

Творець улюблених пригод

Всеволод Нестайко – найвідоміший український дитячий письменник, книжками якого зачитуються        мільйони дітей. Він належить до тих письменників, які пишуть не тільки повчально,  а й цікаво і весело.Цей автор на все життя зберіг здатність радіти і щедро дарувати радість іншим.
      Всеволод Нестайко! – і відразу на обличчях переважної більшості дітей заквітнуть усмішки, а в очах їхніх мам і тат заграють веселі бісики. Та й чимало бабусь і дідусів це прізвище не залишить байдужими: вони тут же засвітяться сонечками, бо пригадається їм власне дитинство. І немає в цьому нічого дивного: адже ди¬тячий письменник Всеволод Зіновійович Нестайко своїми веселими, дотепними, мудрими повістями й казками радує, веселить і повчає, у найкращому розумінні цього слова, вже не одне по¬коління, бо за плечима в нього — десь під сотню ви¬даних книжок, ціла авторська бібліотека!
       У гімназії знайшли чудову нагоду, аби ще раз разом із малечею пригадати улюблених героїв із казкових повістей Всеволода Нестайка, адже 30 січня  письменнику мало виповнитеся 86 років.
         В шкільній бібліотеці до цієї дати була оформлена книжкова виставка «В гості до Всеволода Нестайка». То ж діти з задоволенням знайомилися з книгами, представлених на книжковій виставці.
         Крім того, для учнів 1 - А класу була проведена літературна подорож «Сторінками життя та творчості Всеволода Нестайка». Діти знайомилися з життєвим та творчим шляхом письменника «Країна Дитинства Всеволода Нестайка».  А також був проведений конкурс змагання «Цікавий світ казок Всеволода Нестайка».
         Твори найпопулярнішого письменника не можна випустити з рук, не дочитавши до кінця. Тож сподіваємось, що учні і надалі будуть читати і знайомитись з творчістю В.Нестайка.
І любов до книги в них залишиться на все життя.