Головна » Файли » 2-А

ДодавДодав: Яніна_Володимирівна | ДатаДата: 26.04.2024, 19:17 | 2-А

Книга – це один з головних засобів навчання, розвитку та душевної насолоди. Спілкування з книгою допомагає оволодіти певними знаннями, прилучає до культурних надбань і цінностей українського народу, його звичаїв і традицій. Читати систематично й осмислено дітей навчає школа, а бібліотека допомагає  залучати  до читання книжок, пропагує книгу, розвиває художній  смак і самостійність суджень дітей.

28 вересня 2016 р. учні 2-А класу відвідали районну  бібліотеку для дітей  з нагоди Міжнародного дня бібліотек.

Саме з цією метою було організовано  пізнавально-оглядову екскурсію під назвою «У світі книги чарівної». Екскурсію провела бібліотекар відділу обслуговування 1-4 класів, яка ознайомила дітей з книжковим фондом, провівши захоплюючу мандрівку книжковими та тематичними виставками, що представлені у відділі обслуговування 1-4 класів. Також бібліотекар познайомила дітей з правилами користування книгою та бібліотекою, розповіла їм про абетковий та систематичний каталог, ознайомила з тематичними  полицями дитячого фонду, а також проінформувала про нові надходження літератури для дітей. В ході екскурсії діти ознайомилися з куточком користувача Інтернету та правилами безпечної роботи з комп’ютером. У дівчаток особливе захоплення викликала виставка «Суперстильна дівчинка – це ти», а хлопчиків захопили книги про транспорт та пригоди. Цікавим доповненням екскурсії стала захоплююча вікторина «Відгадай казкового героя» та аукціон загадок. Весело та радісно було в цей день в бібліотеці. Діти, які побували на екскурсії, мали змогу записатися до бібліотеки і стати новими читачами. Всім дуже сподобалась цікава та пізнавальна екскурсія.