Головна » Файли » 3-А

ДодавДодав: Владислав_Васько | ДатаДата: 20.04.2024, 10:22 | 3-А

Бібліотечний урок « Мудрість у книжках шукай»
Наша порадниця, помічниця, вчителька, рятівниця. Усі ці слова про неї – вельмишановну книгу!
     Ведуть нас в незнане цікаві книжки,
     Розрадять, коли нам нелегко.
     Для нас зберігає їх довгі роки
     Шкільна бібліотека.
  Учні 1А класу  4 жовтня завітали  вперше до бібліотеки. Бібліотекар Плюта Л.І. познайомила дітей із законами царства книги :
. Дотримуйся тиші, перебуваючи в приміщенні бібліотеки.
. Не заважай своїм товаришам зайвими питаннями.
. Книги повертай у зазначений термін.
. Із бібліотечною книгою поводься особливо акуратно : не загинай країв, не брудни  сторінок                                  .
. Якщо бачиш, що сторінка відірвалася, підклей.
. Повертаючи книгу, будь готовий відповісти на питання про зміст книги.
    Бібліотекар розповіла школярам про те, що книги по - різному допомагають людям. Одні навчають, другі – розважають, треті –  допомагають .Про книжкове багатство й цінність книжок ми дізнаємось з народної мудрості: прислів’їв, загадок. Першокласники вміло відгадували загадки, розповідали свої улюблені казки, знаходили їх місце на полиці.

Учитель Штанько О.М.