Головна » Файли » 3-А

ДодавДодав: Владислав_Васько | ДатаДата: 26.04.2024, 22:59 | 3-А

До  чарівної  країни казок щороку мандрують учні початкових класів.
Малята 2А класу розпочали Фестиваль казки. Дюймовочка, пан Коцький., Мишка, Вовк та Червона Шапочка допомагали Книзі шукати лікаря книг. Ролі цих героїв майстерно зіграли Цимбал В., Кропива І.,  Палагута А., Калініченко А., Морозова А., Іщенко І., Сіроштан Я.  Мудра Сова (Бугай О.) та Пес (Равлюк К.) нагадали присутнім правила поводження з книгою. Їм допомагали ведучі Петля С., Шуть О.,Бодопрост І.
               Казка – світ чарівний і незвичний,
               Це справжнє диво, сповнене краси.
               Для всіх присутніх, особливо діткам,
               Це буде свято, радість для душі!
І справді святковий настрій створили учні нашого класу , показавши казку "Вовк і семеро козенят." Діти з радістю подорожували  в уявному,
нереальному світі, активно діяли  у ньому, творчо трансформували, перетворювали  його. Ведучий казки Полтавський В. виразно декламував і зачарував глядачів сюжетом казки. Веселі козенята і коза
( Мреква О.,Безсмертний М., Скубак В., Шпак К., Голуб М.,
Жирнов О.,Онищенко Ю., Шевченко В.) отримували гучні оплески.
 Як справжній актор грав роль вовка Буханець А.
  Фестиваль казок - неповторний, захоплюючий світ, до якого діти із задоволенням повертаються