Головна » Файли » 3-А

ДодавДодав: Ольга_Михайлівна | ДатаДата: 25.04.2024, 10:13 | 3-А

Багата Україна талантами, щедра на красу. Дивовижні вироби декоративно-прикладного мистецтва можна було побачити   з 15. 04. по 19.04. 2013 року в гімназії, коли  стартував фестиваль « Смарагдові самоцвіти». Надзвичайно майстерні , оригінальні вироби стали окрасою фестивалю.

Програма фестивалю була  дуже насичена та різноманітна. Затримавши подих, учні  роздивлялися художні витвори,  що створені тендітними дитячими руками у співпраці з батьками. Речі, які дійшли до нашого часу й пов'язані з ім'ям Великого Кобзаря, викликали  особливий інтерес Розмаїття життя, думки і почуття, краса навколишньої природи — усе знаходило своє образне втілення у вишивках. Оригінальний орнамент писанок не тільки чарував  своєю вишуканістю, гармонією колориту, він ніс  прадавні символи світорозуміння і природи, єднав  з традицією минулого. 15.04. свою яскраву палітру розкрив виставковий центр «Світ у дитячих долонях», де  демонструвалися дитячі малюнки та фотороботи.

У номінації «Кращий клас року»  відзначений наш класний колектив, який був найініціативнішим, найактивнішим в різноманітних конкурсах, змаганнях.

Залучення дітей до виготовлення предметів декоративно-ужиткового мистецтва не тільки підвищує ефективність процесу праці, а й вчить їх дбайливо ставитися до художніх цінностей усіх народів, спонукає до продовження кращих традицій народного мистецтва.