Головна » Файли » 3-А

ДодавДодав: Владислав_Васько | ДатаДата: 02.05.2024, 12:02 | 3-А

Відгуло,  віддзвеніло лагідне літо. Ось і осінь – чарівниця в степ поспішає, чаклує у лісі, у саду та біля будинків. Осінні ласкаві дні оповиті смутком.
   Золотої пори наш рідний край було визволено від фашистських загарбників. Відзначення цієї урочистої  дати традиційно поєднується зі святкуваннями, присвяченими до Дня міста.
   21 вересня після мітингу розпочалася розважальна програма для вихованців дитсадків й учнів молодшого шкільного віку. Організатори свята подбали про те, щоб всім було цікаво. На дітлахів чекали ігри, розваги, веселі клоуни з призами.
Запам'яталися маленьким глядачам виступи танцювальних колективів за участю їхніх однокласників.
   Всі бажаючі могли оглянути виставки творчих робіт талановитої молоді. Із захопленням мешканці і гості милувалися яскравими панно з квітів і городини. А найдовше затримували свої погляди біля нашого панно" Моя ти щедрая земля."
      Усе, чого душа забажає, є на цій композиції: пшеничні поля, яблучка рожевобокі, золотий медок у вуликах, срібляста рибка у ставках. А по зеленій травиці гуляють корівки, вівці, гуси, чудові поросята. Цю красу створювали учнівський колектив гімназії у співпраці з батьками . Свою майстерність і оригінальність проявили батьки Морозова О.В.,
Цигульська Л.І., Швець О.В.,  Геращенко М.Ю., Дузенко А.С., Мацак Н.С.,  Бондаренко В.І.,  Пилипенко О. С.,
Андрєєва С.М.
   Хлопці й дівчата 2А класу  злагоджено і впевнено працювали маркерами на величезному  аркуші, створюючи колективну роботу"Моє місто посміхається." Юні художники зобразили парк відпочинку, де на передньому плані хлопчик малював сонечко на асфальті. Маленькі діти гуляли з батьками. На середньому плані виднілася церква, ліс, на луках паслися корови,  колосилися пшеничні поля.
   Весь малюнок був уписаний у форму писанки, адже наша Карлівка багата і яскрава, як писанка. А ще малюнок палахкотів яскравими квітами, стиглим колоссям, барвистими метеликами. Угорі сяє та посміхається велике казкове сонечко.
   Робота вийшла яскрава, багатопланова. з узгодженою продуманою композицією. Подивишся і дійсно здається, що наше місто веселе,багате і посміхається, бажаючи жителям щастя та злагоди.