Головна » Файли » 3-Б

ДодавДодав: Олена_Павлівна | ДатаДата: 26.04.2024, 10:27 | 3-Б

8 листопада 2016 року учні 3-Б класу радо запросили усіх на свято " Леді Осінь запрошує на бал". Під чаруючі ноти вальсу на сцені розігралася справжня казка, участь у якій прийняли всі учні класу. Леді Осінь ( Камардіна Анна) та її помічники осінні листочки ( Бобир Саша, Халепа Анастасія, Пікалова Катерина), осінні місяці( Пономаренко А., Пархоменко А, Старик В.) вирушили на пошуки чарівної палітри з фарбами та віночка Леді Осені. На допомогу прийшли вірні друзі овочі( Халепа Н, Бобир. С., Погорілий В, Савченко Б., Віблій А,) , мухомори ( Нагорний Р., Чізмар Р, Золотарьов О.) , Вітер ( Коломієць А). Заважала діткам проводити свято Кікімора Безбарвна, з роллю якої чудово справилася Асманська Д. Чудовий таночок " Краплинок" та їхноьго керівника Дощика ( Білокінь І.) підняв веселого настрою. Увиконанні Пікалової К, Камардіної А. прозвучали пісні про красу осені. Наприкінці свята всі учні затанцювали чудовий осінній вальс.
         Я , класний керівник 3-Б класу, щиро вдячна дітям за підготовку до свята та батькам за чудові костюми, коровай та оформлення сцени.
http://karl-gymnasium.at.ua/2a/11223344.jpg      http://karl-gymnasium.at.ua/2a/77665599.jpg