Головна » Файли » 4-А

ДодавДодав: Владислав_Васько | ДатаДата: 03.05.2024, 12:06 | 4-А

Чарівний світ казки…
Напевно, немає жодної людини, яка б не любила казки. От і ми , учні 2 –А класу, не залишилися байдужими і прийняли активну участь у тижні казки. Але спочатку була ретельна підготовка. Ми вчили слова головних героїв казки,репетирували на сцені ,як справжні артисти. Багато клопоту було і у наших батьків : вони готували нам костюми, створювали декорації. Висловлюємо подяку Курячій Т.Л. -  театральному керівнику та Коваленко С.В.- акомпаніатору за  допомогу  у постановці казки. Нам все вдалося. Глядачі аплодували  нам ,як справжнім артистам. Здогадайтеся, яку казку ми підготували ?